Halk daha da öfkelendiği zaman ele ne geçecek?

Gerçekten de ne geçecek? Evet, susmak yanlış ve sesimizi duyurmamız lazım. Ama kimse mi görmüyor yaşananları? Herkes birbirini doldurup, insanları isyana teşvik ediyor. Ya asılsız cinayet haberleri, abuk subuk haberler ortalıkta kol geziyor. Haberlere bakıyorum da siyaset ve sanat camiasına yarıyor bu eylem. Bazı siyasiler kepçenin önünde durup poz verircesine halkın yanında olduğunu gösteriyor ( Sırrı Sürahi )

Bazı gözden düşmüş sanatçılar da kameraların karşısında show yaparcasına '' evet, biz halkın yanındayız'' diyor

Arkadaşlar, yaptığınız eylem sadece siyasilere yarıyor.

Ulan, o kadar şehit ve gazi verdik, böyle isyan ve eylem gerçekleşmedi. Ya, bir ara herkes o kadar şehit haberine alışmıştı ki, istifini bozup bayrak bile asan olmadı balkonlarına. Haberlerde 10 saniye şehit haberine yer verildiğini bilirim. Şimdi kalkmışlar neymiş efendim, ağaç, neymiş efendim alkol yasağı. Kusura bakmayın ama çok boş işler.

hükümetin şimdiki politikaları mı sizi gerdi? Lan adam 10 senedir diktatörlük yapıyor herkesin kafası 10 sene sonra mı basıyor?

Yine halk eziliyor, zenginler kazanıyor.

Ben akp seçmeni de değilim. Halkı gereksizce gaza getiren siyasi ve sanatçıların Allah, Tanrı, Zeus falan belasını versin!

Güncellemeler:
Liseliler ya. Olaydan haberiniz mi var bana atar yapıyorsunuz? Bu soruya bile sırf xper yazmak için cevap veriyorsunuz. Size olayı anlatın diyorum, bana hakaret etmekten başka bir şey yazmıyorsunuz :S Yazık ki ne yazık size. Sizler sadece bitki olursunuz, zamanla kurur biri sizi kendisini ısıtmak için yakar :D

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Ne show'u? O adamlar senin benim ve bu halk için orada! Gaza getiren varsa oda başbakanın ta kendisi, suçu başkasında aramayın... Bir başbakan ben istedim yaparım ve kimse istediklerime engel olamaz diyemez! Derse bu halk bu şekilde karşısında bitiverir ;)

0|0
    0|1
    • 10 yıldır diyordu. Herkesin kafası alkol ve farklı kısıtlamayla mı olayları anlıyor?

• Neyse ben ne desem sana aykırı gelecek. Üslubundan dolayı en iyi cevap olmayı hak ettin.

Cevabın için teşekkürlerimi sunar, keyifli Soru-Cevaplar dilerim.

• Tek bir kelime degil yılların birikimi... Şehidinde, hatay olaylarınında ve bütün yasaklarında eylemidir bu.

Kızlar Ne Diyor 1

• Sana ne? sen evde oturuyorsun işte. Sana ne? Hiç bir şeyden haberin yok zaten, sana ne?

1|1
    0|1
    • Anlatır mısın?

• Sizin kafanız 10 yıl sonra mı basıyor? Lan o kadar şehit verdik şehittt. O şehitler için bu kadar eylem gerçekleşmedi, şimdi halkın alkolüne karışıldığı için mi herkes atarlanıp isyan etti. Park bahane, alkol şahane. Bu kadar rezillik olmaz.

• anlamayacağını biliyordum.

Erkekler Ne Diyor 1

• Kusura bakma ama çok boş konuşuyorsun.

Sen hiç ama hiç bir şey anlamamışsın olaydan .

4|1
    0|1
    • Şizofrenisin. Senin eyleme katıldığına inanmıyorum. Sen sadece eyleme katılmış insanlardan prim yapan ergensin. O halk orada neler çekiyor, hiç haberleri izliyor musun? Sizler sadece birbirinizin dolduruşuna gelin, sonra birbirimizi yiyelim. İstenen de bu değil mi?

Kaos ortamı oluşur, halk tedirgin olur ve yanlışlıklar üst üste biner.

• Dün sabaha kadar ordaydım merak etme. :)

Ayrıca ben ne diyorum sen ne diyorsun.

Birbirimizi yememizin sebebi sensin ve senin gibi salaklar.

Onlar orda bir şeyler için uğraşırken sizin gibi zibidiler laf yapınca haliyle yiyoruz.

Ama sanada hak veriyorum, korkak ve internet ortamından dışarı çıkamayacak bir veletsin.

O yüzden devam et şimdi engelliyorum seni.

Yükleniyor...