Fitnessla 1 ayda vücut şekillenir mi?

Arkadaşlar meraba 50 kiloyum fitness a gidip kilo almak kas yapmak ve vucudumu şekillendirmek istiyorum kilom çok düşük olduğu için fitness biraz korkutuyor aslında kilo almak isterken olan kilomuda kaybetmek istemiyorum 1 ayda vücut şekillenir mi ve bunun için fitness mi yoksa plates mi daha uygundur?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Normalde her 25 kiloya 1 litre su düşer, yani senin günlük iki litre su içmen lazım. Dengeli beslenmen lazım, tıkabasa yemek yememen lazım. Bir de vücut normalde devamlı yaptığı şeyi ezberler ve ona göre çalışır. Sen spor yapmak istiyorsun yani vücuduna alışkanlık kazandırmaya çalışıyorsun. Eğer spor yapmak istiyorsan bir ayda vücut şekillenmez, aşama kaydetmen için en az 3 aya ihtiyacın var. Normalde de alışkanlık haline getirirsen aslında düzenli bir hayat ile bunu başarabilirsin. Platesi ise aslında tavsiye etmem, fitness'la bölgesel çalışacağın için daha iyi aşama kaydedersin. Umarım yardımcı olmuşumdur.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• sekıllenir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• fitness sekillendir

0|0
    0|0
  • uygun bir beslenme programıyla kilo kaybı olmaz hatta kas kütlesinin artması saglanabilir ve kilo artışı olur

0|0
    0|0
  • 1 ayda ortadan sıkılmış diş macunu gibi olursunn sen ne diyon

0|0
    0|0
  • Tabiki fitness 1 ayda istedıgın yerde olamazsın ama dünden daha yakın olursun.

0|0
    0|0
  • 1 ayda olmayabilir

0|0
    0|0
  • gülüyorum

0|0
    0|0
  • Oksijensiz ortamda yapılmış her spor başarısızdır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2