Voleybol maça çıkma stresi?

Arkadaşlar merhaba baştan tuhaf ve saçma olduğunu biliyorum ama sırf öneriler için yazıyorum ben bu hafta klübe başladım ve haftaya lisansım çıkacakmış sonraki zamanlardada maçlar falan işte ben 4-5 yıldır oynamama rağmen belirli sebeplerden çıkmadım maçlara ve grup oyunu olduğu için atamama gibi bir hata yaparım diye cok corkuyorum bana lütfen öneri verir misiniz bu gidişle çıkacağım yoksa panikten 😑😑

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• voleybol sevdiğim bir spor dalıdır öncelikle bunu belirtmek isterim kendini atamayacağım yapamayacağım diye düşürme sakın aklına da getirme çık elinden geleni yap zaten daha önce oynamışsın kendini tekrardan voleybola verirsen kafa olarak zaten bildiklerini yeniden yapmaya başlayacaksın heyecanı ve stresi azalt ve sakın dediğim gibi kendini düşürme moralmen.

0|0
    0|0
    • 2ay

şu an maça çıkana kadar yazınızı okuyup moral vericem kendime galiba çok teşekkürler 😂

• 2ay

eig için teşekkür ediyorum.

• 2ay

Rica ederim sizde öneriniz için🤗

Erkekler Ne Diyor 1

• Sonuçta sadece sen orada olmayacaksın bir ekip ile birlikte yapacaksın bu işi hem atamama korkusu da nedir merak etme kimse yokmuş gibi oyna ve sadece odaklan

0|0
    0|0
    • 2ay

Öyle tabiki haklısınız ama insan geriliyor o ortamı görünce

• 2ay

Dediğinizi yapacağım çok teşekkürler

• 2ay

Rica ederim

Kızlar Ne Diyor 1

• stres yapmamalısın

0|0
    0|0