Boks hocam beni eziyor mu sizce?

Ben boksa basladigimda 103 kiloydum simdi 97 kiloyum 1.5 aydir gidiyorum. Benle yasit bir hocam var. Kiloluyum diye ustume gidiyor bana agir antrenmanlar yaptiriyor. Yap dedigini yapamadigimda sinirleniyor dalacam simdi falan diyor. Bugun ders bitiminde merdivenlerden iniyordum hizli hizli in diye bagirdi. Bazen iyi biri oluyor bazen de kotu. Yetenekli oldugumu dusunuyor 80 kiloya indiginde sana vucut yapariz proteini basariz vurdugunu indirirsin diyor. Her neyse konumuza gelelim. sizce bu adam beni neden ezmeye calisiyor boyle ustume gidiyor? Ben bu durumda ne yapmaliyim?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Gaza getirmek istiyordur şu an sen muhtemelen onun yanında kendini ezik hissediyorsundur-yanlış anlama hocan kaslı olduğu için diyorum-psikolojik olarak da yaptığı her hareket sana ezici gibi geliyordur. Eğee senin iyiliğini istemese asıl bu kadar üstüne gitmez.

0|0
    0|0
    • 2ay

Evet onun yaninda biraz kotu hissediyorum acikcasi ben onun gibi yapili ve tecrubeli degilim. Bana emredici uslupla davranilmasini pek sevmiyorum mesela cogu insan bunu takmaz merdivenlerden inerken hizli in hizli demesi bile kotu dusunmeme sebep oluyor. Ancak derslerden verim aliyorum teknik ogreniyorum ilerliyorum ayni zamanda kilo veriyorum bunlar da olmasa direk birakirdim kursu bunla mi ugrasicam diyip

• 2ay

Evet bikac kez sormustum buna benzer. Sikintili biriyim sanirim :D cevap verdigin icin saol en mantikli objektif yorum senden geldi

• 2ay

😂😂rica ederim

En İyi Erkek Görüşü

• Seni hirslandiriyor belliki sevmiş seni

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• başar diye senden daha cok ıstıyor heralde

0|0
    0|0
  • sana yardımcı oluyor hırslandırıyor seni

0|0