Dağ lastikli, amortisörsüz şehir bisikleti aldım. Lastiklerden dolayı extra zorlanır mıyım sürerken?

Lastik dağ lastiği ama kendisi şehir bisiletiymis çünkü amortisörsüz.. cevaplayanlara teşekkürler

Güncellemeler:
2ay Şehirde süreceğim bu arada..

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Fotoğrafını çekip atsaydın daha detaylı yorum yapabilirdik fakat lastiğin dağ lastiği olması pek önemli bir ayrıntı değil.
    Fark şöyle olur; lastik daha kalın ve geniş olur. Bu da pedali çevirirken biraz daha fazla güç, efor sarfetmene sebep olacaktır.
    Ayrıca işin ironiside şu ki; şehirler dağlardan daha girintili, çıkıntılı, kavisli :D
    Amörtisör her daim lazımdır bence. Şimdi bir tümsekten çıkarken bile minimum hıza düşmen gerekecek.
    Fakat amörtisör olsaydı çok fazla yavaşlamana gerek kalmazdı.
    Can sağlığını geç bisikletin her parçası ayrı hasar alır amörtisör yoksa
    cdn4.dualshockers.com/.../...eadyForBike-large.jpg

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Zorlanabilirsin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Hayırlı olsun bisiklet çok güzel bir olaydır bende sık sık binerim neyse ilk fırsatta değiştir lastiği çünkü arazi lastiği asfalta rahat ve güvenli sürüş vermez sana kaldık sonbahara girdik yağmur falan bir anda başlıyor tutmaz lastikler sıkıntı olur

1|0
    0|0
    • 2ay

Çok teşekkürler :) bende çok severim bisiklet sürmeyi gerçi yeni yeni öğreniyorum.. bende lastiği değiştirmeyi düşünüyorum

• 2ay

Markası geronı full moon x5 diye bişey 😄 ankarada var mıdır bilmiyorum ama öğrenecegim :)

• 2ay

İyi bakalım lastik olayını ihmal etme hadi tekerine taş değmesin

• arazi lastği şehir içinde seni yoracaktır hemde sürüş konforunu etkiler. eğer temiz lastikse bir bisikletçide takas edebilirsin arazi lastiği daha pahalı diye biliyorum.

1|0
    0|0
  • En ucuzundan aldin yani 😃
    Ince lastik ve dag lastigi ile 1 tur at ve farki kendin gormeni isterdim. Uzun vadede cok fark eder

1|0
    0|0
    • 2ay

Hahah hayır daha ucuzu da vardı ama tabi öğrenciyim pahali bişey alamiyorum bu sene idare etsin beni yeter 😄 tüh ya lastiği mi değiştirsem

• 2ay

Sadece lastik degil, sehir bisikleti hafif olur, govdesini tek elle kaldirirsin. Ben bir iki parmakla kaldirabiliyorum.. Belirli farklar var hem istedigin gibi sehir bisikletleri de normal fiyatlara da vae 800 tl falan, tabi hayrli olsun sana da

• Zorlanmazsın

0|0
    0|0
  • hayir bir şey olmaz. şehrin kaldirimlarina daha iyi. doya doya kullan

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...