Body gitsem !!! !

Arkadaslar body gitmeyi düşünüyorum kilo almak we daha güzel bir wucudum olması için ama asıl amacım kilo almak sizce alırmıyım bu arada 168 boy 53 kg

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Alabilirsin düzenli beslenme ve sporla kilon şişmansan veya zayıfsan normal kilona dönüyor. Yalnız yaşın kaç ? Boy uzatabilecek sporlar denemelisin

0|0
    0|0
    • 18 eylülde 19 olucam 4 senedir boyum uzamadı desem yeridir body gidince genellikle barfix asılı kalıcam

• günde en az 9-10 öğün yemek yemek zor bence ben rutin 3 kere yiyemiyorum

• yemezsen de daha da zayıflarsın.

Kızlar Ne Diyor 1

• Spor yapan insanın vucudu efor sarfettiği için kilo verir, bu yüzden sporcular bol bol proteinli yiyecekler tüketirler, eğer vucut yapacak isen, bol bol yumurta yemelisin. gerçi spor hocan bu konu hakkında sana bilgi vercektir. Ama sakın ha ilaç kullanma kalp için çok zararlı...

0|0
    0|0
    • Birşey bilmiyorsun bari boş boş konuşma kg alabilirsin 1 senede hiç bir ilaç kulanmadan 19 kg aldim beslenmeni sporunu uykunu duzene getir alirsin

• sen banamı öğretiyorsun, bu güne kadar kilo almak için başvurmadığım doktor kalmadı, spordan vazgeçmedim için zayıf kaldım, ve en sonunda ilaç kullanmaya karar verdim, bu sayeda 6 ayda 5 kilo aldım.

Erkekler Ne Diyor 2

• kilo alırsın spordan önce yemek ye spordan sonra acıkacaksın o zamanda yersen bunu devamlı yaparsan kilo alırsın

0|0
    0|0
  • Kas yapınca ağırlığın da artar

0|0
    0|0
Yükleniyor...