Futbol holiganları kadar çirkin yaratıklar var mı?

Küfürden çok rahatsız olan biriyim. Bu futbol holiganları maça giderken toplum/insan içerisinde ağza alınmayacak şekilde bağırarak ķüfürlü tezaruhatlar yapıyorlar. Özellikle Beşiktaş holigan grupları yapıyor Çarşı gibi. Bu insan içinde küfür edenlere para cezası gerekli.

0|1
2|23

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• onlari da sevdasi bu. Goztepe maclari oldugu gun metroda marsa eslik etmeyen kimseyi goremezsin, her yer sari kirmizidir, herkes ziplar.
    Bir keresinde kalabaliktan son duraga kadar gitmek zorunda kalmistim onlarla beraber.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Vasıfsız yaratıklar kendini bir gruba ait hissedip bir halt oldum sanıyor işte. Gaza gelip sağa sola küfür kıyamet diklenmeye başlıyor. Futbolada, taraftar gruplarına da gıcığım. Çarşı denen saçma sürüye daha da gıığım. O lig tv ye para bayılıp izlediğiniz şey bir spor değil trilyonların döndüğü bir parasal sektördür.

0|1
    0|2
  • Gerçek Beşiktaş taraftarı küfür etmez bayan. Kesinlikle ama kesinlikle yanlış biliyorsunuz. Galatasaray ve Fenerbahçe'nin taraftarları yapıyor bunu. Beşiktaş taraftarı ile küfürü lütfen yan yana kullanmayın. Bunları yapan hadsizler illaki var ama Beşiktaş taraftarını karalamak yakışmıyor. Çarşı Uluslararası anlamda bilindik bir taraftar grubu. Toplumun bütün olaylarına karşı duyarlı bir gruptur. Küfür gibi etik dışı davranışlar kendini bilmezlerin işi. Gerçek Beşiktaş'lıları tanımıyorsunuz

0|0
    0|1
    • 2ay

Çarşı logolu tişört giyen gördüğüm için söyledim.

• 2ay

İşte şimdi sende yukarda bahsettiğin olayı yapıyorsun genelleme :) Şu ülkedeki en adam akıllı taraftar grubu Galatasaray'ındır.

• 2ay

@desolator çArşı medeniyet grubudur. Sen onları ultraaslanla kıyaslayamazsın. :)

• Zeka geriliği yaşadıkları için ben pek rahatsızlık belirtmiyorum, ailesi salmış çünkü, onlara yazık :)

0|1
    0|1
  • Duyarlı değiller. Fanatikleri ben de sevmem. Gol yedi diye evi ayağa kaldıranlar var. Neyse ki çevremde pek yok bunlardan.

0|0
    0|0
  • Hayırdır nedir bu çArşı düşmanlığı bugün herkeste?
    çArşı kadar donanımlı bir başka taraftar grubu mu var?
    3 büyük taraftar grubuyla da maç izledim ! Eğer sen çArşı'ya küfür ediyor diyorsan ne GFB'yi ne UA'yı görmüşsündür.
    Sadece Gezi düşmanlığından çArşı'yı karala.

odatv.com/images/resimler/CfJKYUJWwAA7Ky-.jpg

0|1
    0|0
  • Sen hiç küfür bilmiyorsun dimi meleksin. Bırak bu ayakları

0|1
    1|1
  • Yook

0|1
    0|0
  • Bunlar küfürü artık tezahürat haline getirmişler insanlar ailesiyle maça gidemiyor bu küfürler yüzünden

0|1
    0|1
  • haklısın, eğlencenin sporun tadını kaçırıyolar gereksizler

0|2
    0|0
  • Daha kötüleri de var.

0|1
    0|0
  • şerefsizler parayla gelip sabote ediyorlar futbol aşkını.

0|1
    0|1
  • Bunlarar zorunlu psikolojik terapi uygulanmalı ABDde oldugu gibi.

0|0
    0|1
  • Futboll holiganlıktır futboll şiddettir. Voleybol izlemeye devam et:)

0|1
    0|0
  • Futboldan nefret ettirdiler artık takım da tutmuyorum

0|1
    0|1
  • Beşiktaş maçının olduğu gün provokatörler iş başında. Fethullah ne vaad etti sana kardeşş?

0|1
    0|1
  • aynen ya beşiktaşta oturuyorum la beynımı ziktiler yok laylaylom beşiktaş yok falan fılan resmen anırıyorlar ıbneler beynım zıkldı yemınle

0|0
    0|1
  • No pyro No party !

0|0
    0|0
  • Evet mk ya ne çok küfür ediyor ibineler

0|0
    0|1
  • Özellikle febeliler için

0|1
    1|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben severim adam gibi adamlar 😁

0|1
    0|1
Yükleniyor...