Valla sıkıldık bu iki sorudan ya!

Taksim gezi parkı için ne düşünüyorsunuz? Facebook twitter a girebiliyor musunuz ?

Gına geldi yeminle dünden beri takip ediyorum olayları zaten dün bütün gün gece sabaha kadar aynı şey soruldu aynı yorumlar yapıldı tekrar tekrar neden soruluyor arkadaş azcık kafamızı dağıtalım diye geliyoruz siteye sürekli aynı şey.Bugün de facebooka girebiliyor musunuz var 1500 kere soruldu herhalde bir önceki soruya bakıver tekrar soracağına..Bir ben miyim bundan sıkılan?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• sorma bir bitmediler.. ks yönetimi insanlar buradan kaçmaya başladı benzer bir sürü soru önlem alın :)

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 4

• 1|0
    0|0
  • bordo klavyeliler iş başında :D

la meydana gidinde 2 gaz bombası yiyin kafanıza

sonra ağlayarak dönersiniz olay yerinden canlı haber bekliyor olaciz

2|0
    1|1
    • Klavye başında ülke kurtaran tek milletiz zaten!

• normlade farklı seyler vardı sankı yakısıklımıyım erkekler nasıl kızlardan hoslanır erkek arkadasım benı hıc anlamıyor aradada gundemı takıp edın ne oluyor ne bıtıyor ne olmus yanı

1|0
    0|0
    • Ediyoruz arkadaşım neden takip etmeyelim ama aynı mevzuyu ısıtıp ısıtıp sormak saçma değil mi sence de aynı yorumlar var işte hep.

• sıtenın herzamankı halı genelde daha sacma sorular ustu uste sorulmuyormu sankı sen sıteden atomun parcalandıgını gordunmu hıc

• Evet katılıyorum hep olur saçma sorular onlara da isyan ediyoruz zaten ama bu seferki başka hassas bir konu ve ruhumuzu daralttı artık.

• Halk darbe yapıyor bu kadar basit.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Özür dileriz laylaylomunuzu engelledik:)

4|1
    0|0
    • Yeri gelince konuşulur tabiki ama kaç soru etti acaba dünden beri hep aynı şeyler tekrar tekrar soru açmanın alemi var mı şimdi?

• Akp gözlüğün hayırlı olsun Titero:) Sen hiç Türkiye de bu kadar büyük pkk eylemi gördün mü? Gelip saçma sapan konuşmayın.Halk orda.Siyasi görüş ya da ırkçılık peşinde değil kimse.

• Facebooka giremiyorummm deli olcam

0|0
    0|0
  • gizli soruyo gizliye kapatıyo oda iyi :D

1|1
    0|0
    • Bende ne çok kızarım normalde biliyor musun bu duruma :)) farketmedim hiç kapattığımı :)

• aynen.bu açıklamasından sonra gizliden çıkması farz oldu.

Yükleniyor...