Autocad programını bilen varmı

iş arıyorum ama bölümüm autocadı çok iyi bilen birini arıyorlar çok iyi proje çizen birini arıyorlar bende anlamıyorum etrafımdakiler o kadar anlattıgı halde anlamıyorum benle dalga geçiyorlar bu bölümü bitirdim ama proje çizemiyorum üzülüyorum birilerinin alay konusu oldum

anlamıyormuyum unutkanmıyım bende bilmiyortum bana anlatıyorlar aradan yarım saat ya da 10 dk geçiyor unutuyor bütün ögrendiğimi

nasıl ögrenebilirim bilgisi olan var mı

en azından bu unutkanlıktan nasıl kurtulurum aslında anlıyorum ama unutuyorum bu yüzden işsiz zutocad bilmediğimden işsizimüzülüyorum stresten saçlarım dökülüyor

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Bu gibi program kullanma kursları var oradan iyice pekiştir,

0|0
    0|0
    • ben aslında biliyorum komutları falan ama proje çizmeyi bilmiyorum bu çalışırken ögrenilir iş işte ögrenilir ama unutkanım

• öğrenip uygularken bir not tut, unuttukça hatırlarsın

Erkekler Ne Diyor 1

• uygulama yapcaksın işte çok kolay bir program aslında

öyle anlatmayla falan olmaz

programı açacaksın eline bir tane proje alıp çizmeye çalışcaksın

şimdi hiçbişey bilmiyosun ya hani

deneye deneye mesela çizgi çizmen lazım menüden çizgi komutunu bulcan

sonra onun ismine bakcan bütün komutlar ingilizce zaten zamanla ezberlersin

bi tane projesi tamamıyla bitirdiğinde öğrenirsin

0|0
    0|0
    • tam olarak ne işine girdin ?

• gaziantep deyim ama hiç duymadım o kursu

• bak ben buldum bir tane Atatürk Bulv. No:51 kat:1 öğretmenevi karşısı diyo

0.342.220 25 25 0.545.391 00 33 bu da numarası hızlı okuma kursu hafıza geliştirme kursu da varmış

Kızlar Ne Diyor 2

• Autocad biliyorum solıd de biliyorum fakat 2013 autocad benim kafamı karıştırdı tekrar göz atmam gerekiyor insan tekrar yapmayınca unutuyor bu sorun sende değil sadece merak etme ara verilince unutulur

0|0
    0|0
    • sen mimari proje çizimi biliyormusun ben bunu bilmiyorum

• Onu ben de bilmiyorum ama uğraşılırsa yapılabilir ben bazen sıkıntıya gelemiyorum :)

• Çok zor değil aslında ama tekrar etmezsen çabuk unutursun..Sürekli kullandığın komutları bir kağıda yazıp göz önünde biyerlere koyabilirsin 1 hafta kullansan üst üste öğrenirsin zaten.

0|0
    0|0
Yükleniyor...