Lys Soru Tarzını En İyi Yakalayan " Yayın " Sizce Hangisi?

Çözümlü lys denemeleri için kitap alıcam ama LYS soru tarzına en çok hangisi yakın karar veremedim. Fem ve Final çok konuşuluyor. Birde size sorayım; Lys soru tarzını en iyi yakalayan yayın sizce hangisi? :)

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• öyle bir yayın yok canım ösym'nin ne yapacağı hiç belli olmuyor, misal ygs için konuşacak olursak zaman çözüyodu herkes deli gibi ya da fem ama sınavda ne zaman gibi çıktı ne fem gibi ne yapacakları ne soracakları belli olmuyor bu adamların sen kendini en zoruna da en kolayına da hazırla

1|0
    0|0
    • Ben ygsde ossmat.com daki çözümlü denemeleri çözmüştüm full matematik için ve matematiğim çok iyi geçti soru tarzı birebirdi. Fakat lys2 dersleri için aynı sitede çözümlü denemeler yok malesef :/

• var varda lys kimya denemeleri mesela çözümlü değil dershaneye gitmiyorum kimseye soramam çözümlü lazım bana :)

• bana sor tatlım yardımcı olurum :) karekökün denemelerini alabilirsin orta karar ama seçici sorular da var içinde

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 3

• eskiden Fem'di.hala öyledir diye düşünüyorum..

2|0
    0|0
    • bende öyle düşünüyorum ama konu anlatım kitapları var çok ıncık cıncık girmiş alakasız sınavda çıkmayan. Korktum bu sefer denemeleride öyleyse zaman kaybı olur.

• peki çok teşekkür ederim :)

• rica ederim:)

• a yayınclığın son 45 senenin çıkmış sorularını topladığı kitaplar var bence onları al her dersin önceliğin o olsun

0|0
    0|0
    • son 45 sene mi naptın kızım o kadar zaman mı var :D:D sorular değişiyor onda birde ben ygs için arkadaştan almıştım soruları hep değiştirmişlerdi.

• bana çok faydası oldu o kitapları bitirdiğinde son 45 senenin çıkmış sorularını da bitirmiş oluyosun sonuçta sistem hep aynı adı değişiyo sadece sorular değişmiyo

• Fem..final çok alakasız geliyor bana.

0|0
    0|0
    • Bilemiyorum ya konu anlatımları çok incik cincik yapmışlar hani konudan sapıyor denemelerdede öyle olursa diye korkuyorum ama herkesde onları diyor :/

• konudan sapıyor mu?ilk defa bunu senden duydum glb?

denemelerini ben 4 yıl oldum,lise döneminde..gayet de başarılıydı.

Yükleniyor...