Ara vererek spor yapmak?

Öncelikle herkese iyi günler

Ya ben şu sıralar en ufak harekette yorulduğumu fark ettim. Hareketsiz bir yaşamım var. Ben de dedim artık spora başlamalıyım.
Evde kendi çapımda bir video buldum. Ve gerçekten eğlenceli. 30 dakikalık olmasına rağmen 5 dakikadan sonra nefesim kesilmeye başladı. 3 gündür yapıyorum ama ilerleme yok.
Ben de diyorum ki hani 5 dakika yapıp 1 2 saat sonra 5 dk 5 dk derken her gün 30 dakikaya ara vererek tamamlasam. Yine aynı verimi alır mıyım?
Şimdi 30 dk da 300 kalori yaktığı yazıyor. Ara versem yine 300 kalori yakmış olur muyum?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• 1 saat ara çok fazla. Yapabildiğini yap alışmaya başladığında antrenmanı tamamlamaya başlarsın zaten. Yine ara var ama en fazla 1-2 dk ara ver.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• olmazsin ayrica organlarin ayni darbeyi gormez bu kotu bise degil

0|0
    0|0
  • alamazsın

0|0
    0|0
  • yakmazsın spor yapmadan önce L carnitine ve balık yağı iç aç karnına yaktığın kalorileri 3 katına çakarırsın

0|0
    0|1
    • 2ay

Yani aç karnına mı çalışayım ayrıca önerdiğin şeyleri içeyim?

• 2ay

aç değil sabah kahvaltısı her zaman önemli ama tam doymadan kalk sonra biraz koş akşam yatmadan önce yapabildiğin kadar sporu yapki gece vücudun turboya geçsin ben eski kız arkadaşıma öyle bir vücud yapmıştım ki tayt giydimi kalp atışlarım artıyodu

• alamazsin bence

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...