Spor salonuna devam etmeli miyim?

2 aydir gidiyorum zayifim hem kilo hem hacim icin.. Universiteye geldim maddi durumlar sknti toz alip eve dambil ve bar alsam gelistirmeye devam edebilir miyim bir nebze yoksa gitmem yine sart mi?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Salonda yönlendirecek biri varsa salondan vazgeçme derim. Evde de çalışabilirsin ama maddi durum sıkıntıysa.

0|0
    0|0
    • 2ay

Salonda her turlu yonlendirecek birini bulurum ama hem zayiflik hemde kendimivucut anlaminda cok sevmemem yuzunden baslamistim benim icin onemli spor ama evde zamanla gelistirme sansim olur mu yine bilmiyorum onca alet..

• 2ay

2 adet dambıl ile de çalışabilirsin.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Ev'de bütün kas gruplarını çalıştıramazsın. Salona tekrar gidene kadar, spor'dan kopmamak adına ev'de çalış tabii ama sonra mutlaka salona git.

0|0
    0|0
    • 2ay

Kilo alimina devam edebilir ve azda olsa hacim kazanmaya devam edebilir miyim evde?

• 2ay

Tabii ki. Ancak yediklerine de dikkat etmelisin, kilo almak için dengesiz beslenme sakın. Bir miktar genişleme olur elbette kaslarında ama salon şart.

• Edebilirsin tabi daha iyi olur senin için

0|0
    0|0
  • ordaki aletler olamdanda gelişebilirsin bana göre elbette

0|0
    0|0
    • 2ay

Bilmiyorum ya.

• 2ay

benm arkadaşım vardı köyde tarlada çalışıyor karın kasları belirgin kol kasları var baya çok olmasada var yani :D sadece şınav mekikle çalışıyor gayet umut verici birşey bence :D

Yükleniyor...