Futbolun neden bu kadar çok fanatiği var?

Mesela basketbol degil, voleybol degil neden futbol? Uğruna adam öldürülen bir spor dali. Cok sacma degil mi? Ne ozelligi var yani futbolun?

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• futbol artık spor olmaktan çıkıp kitleleri uyuşturup saatlerce tv ye bağlayan insanların gün içinde birbirleriyle fikir alışverişinde bulunmalarını sadece bu spora indirgeyen bir olay olup çıktı. ve futbol endüstirisi o kadar büyük bir hale geldi ki artık hayatın her alanında karşımızda. insanlar tuttukları takıma canlarını verebilecek seviyeye geldi. hatta yavaş yavaş "takım tutmayan erkek erkek değildir" " futbol sevmeyen erkekte bir sıkıntı vardır" noktasında başlarına salınan bu uyuşturucu niteliği kazandırılmış spor hakkında çevreye de baskıda bulunmaya başladılar. özellikle bu sitede bir kaç kez başıma geldi hangi takımı tutuyosunuz sorularından birine takım tutmuyorum diye verdiğim cevaplarda karşılaştım bu tutumla.

1|1
    0|0
    • 2ay

Çok doğru.
      Onlar da bunu normallestirmeye calisiyor.
      Ben evimde koltuklari tribune ceviren bir holigan istemem mesela.
      Körü körüne baglaniyorlar resmen

• 2ay

kesinlikle öyle. takım yenilince sanki adamın işi batmış ya da çok büyük haksızlığa uğramış gibi tepki verip agresif agresif dolaşıyo evde bişey desen sanane oluyo falan filan. değişik bir düşünce yapısı onlarınki de.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• bnecede sacma.. futbolun saglıga bır yararıda yok zaten fitness cok daha faydalı bır spordur

1|0
    0|0
  • futbol uzerinde ve icinde donen paradan kaynaklanıyo bence butun medya gazete tv radyo vs sevmeyene bile futbol asılamaya calsıyo

1|0
    0|0
  • öbürünü beceremedikleri için ilgi odaklarını az çok anladıkları şeye yöneltiyorlar :)

1|0
    0|0
  • Futbol popüler olduğu için taraftarların kendini ispatlama yeri yoksa şehirler birbirleriyle nasıl kavga edicek

0|0
    0|0
  • Ata sporu gibi her erkeğin cocukken aldığı ilk iki oyuncaktan birisi futbol topudur. Ben top oynamazsam hastalanıyorum hemen

0|0
    0|0
  • Erkeğin ruhuna hitap eden bir oyun. Mücadele hırs taktik kupalar vs vs.

0|0
    0|0
  • sürü psikolojisinden kaynaklanıyor bence :D malum ülkemizde koyun kafasında insan bol

0|0
    0|0
  • ingiliz özentiliği

0|0
    0|0
  • Zewkli bir oyyun

0|0
    0|0
  • zevk veren herseyin fanatiği var

0|0
    0|0
  • işin içinde tutku ve biraz da cinsellik var ya ondan fanatizm oluyor

0|0
    0|0
    • 2ay

Yuh cinsellik ne alaka ya 😃
      Iste basketbolda voleybolda neden o tutku yok neden futbol bu kadar on planda

• 2ay

var aslında dediklerimde yanlış bir şey yok ama boşver şimdi

• Futbolla ilgilenen insan daha çok olduğu için pislikler de çok oluyor

0|0
    0|0
  • Futbolla ilgilenen insanlar kendilerini adam sanıyor , sanki ülkeye faydası varmış gibi.

1|0
    0|0
  • kim adam öldürmüş sende yavaş gel biraz

0|0
    0|3

Kızlar Ne Diyor 1

• Futbol aşktır ya sevilmez mi 😍

0|0
    0|1
Yükleniyor...