Ve kadın kahkaha atar....

Bayanların kahkaha atmasını sever misiniz?

spor salonunda kapalı bir abla var, çok hanım ve sevdiğim bir abla kızları ile birlikte geliyor spora. öyle güzel yumuşak kahkahalar atıyor ki resmen için açılıyor..

Siz nasıl kahkahalardan hoşlanırsınız kadında.. yoksa aman sessiz gülsün diyenlerden misiniz?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• ya gülmek güzel şey bazı bayanlar var gülerken o kadar tatlı oluyorlar ki insanın maymun olası gelyor ama bazıları da dozunu kaçırıyor en ufak şeye yerlere yatıyor sevdiğim bir soz var. insanın neye güldüğü zekasını nasıl güldüğü ise ahlakını gosterir o misal işte

1|1
    0|0
    • "insanın neye güldüğü zekasını nasıl güldüğü ise ahlakını gosterir" güzelmiş aklımda tutucam

• bende bayıldım! hatta dayanamıcam EN İYİ DİYORUM :)

• teşekkür ediyorum :) herhangi soracağınız bişi olursa veya ne bilim konuşmak istediğiniz ekleyebilirsiniz ben bu siteyi sevdim kendimi ifade ediyorum sosyal ve sanal da olsa insanları tanımayı seviyorum :)

Erkekler Ne Diyor 5

• olur olmaz yerlerde atmasınlar.bazende sırf dikkat çekmek için yapmacık kahkaha çok itici duruyo laps diye vurasım geliyor.

1|1
    0|0
  • ben biliyorum hem araştırmıştım. hem de kız arkadaşımı gıdıklıyordum veya aşırı güldüğünde alttan da zart zurt edebiliyordu.

poposuna hakim değildi. yanıma kussa iğrenmem ama kızların zarafetine hiç yakışmıyor yellenmek.

0|0
    0|0
  • Bir bayana tatlı bir tebessüm ve yerine göre anlamlı bir gülüş yakışıyor bence.

Gülüş tarzı kahkaha olanlar,garip ses çıkaranlar ve yüksek ekolu kızlar ise tam bir iticilik sembolü..:)

1|0
    0|0
  • severim de bayanlar aşırı kahkalarda alttan kaçırabiliyor . dikkat etmeliler bu duruma.

0|0
    0|0
  • insanların hepsi gülmeli kadın erkek farketmez

neden ağlayalım ki ?

neden üzülelim?

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...