Beşiktaşınmı Yoksa Galatasaray ınmı Hangisinin Orta Sahası Daha Formda?

Ligin en fazla top kapan ve en fazla isabetli pas yapan oyuncusu şu ana kadar Tolga Ciğerci.
Ligin en fazla kilit pas atan oyuncusu ise Wesley Sneijder.

0|1
1|4

En İyi Kız Görüşü

• gsnin elbette

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında iki takımında orta sahaları iyi oyunculardan kurulu ancak Ciğerci'nin yanındaki isim kilit isim olabilir maçta Atiba'da Beşiktaş adına ve Selçuk oynarsa Talisca'da tehlikeli olabilir Sneijder zaten kalitesi belli bir oyuncu Ciğerci'dede ciğer yok zaten :)

0|1
    0|0
    • 2ay

Selçuk İnan bence belirleyici faktör De Jong sakat olmasa o da oynayabilirdi

• 2ay

Hafif sakatlığı ama riske edilmiyor işte bir ihtimal bakalım Selçuk tarafından aksayabiliriz özellikle defansif yönde bakalım inş oynarsa gününde olur.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Beşiktaş'ınki, şu istatistikler mini etek gibidir lafı geldi aklıma.

Neyse, Beşiktaş'ın ortasahası daha kompakt yapıda, daha iki yönlü oynayabilen oyunculardan kurulu ve daha fazla alternatifi var.

0|2
    0|0
    • 2ay

Gsde de De Jong var alternatif olarak o form tutarsa ligin en iyi ön liberosu olur. Bjknin bekleri bu maçta iyi oynayamaz bence çünkü Bruma gibi bir tehdit var. Zaten Gs kaptığı her topu Sneijderle buluşturup Brumayi kacirmak isteyecek Şenol Güneş mutlaka Sneijderin pas alanlarini kapatacaktir.

• 2ay

De Jong oynamıyor. Bruma'yı abartmayın. Galatasaray öyle aman aman hücum etmekte zorlanıyor, tempolu oynayan bir takıma karşı ne yapacak göreceğiz.

Derbi en nihayetinde, hiç belli olmaz, ama Beşiktaş ağır favori bu maçta.

• 2ay

Bruma hiç hafife alinacak bir oyuncu değil özellikle hiz olarak ligde rakipsiz ve Sneijderle yakaladığı uyumu göz ardi etmemek gerekiyor. Ayrica şu ana kadar girdiği 5 pozisyonun 4 unu gole çevirmiş bir Eren Derdiyokta var. Yani Galatasaray pozisyona girdiği an öyle Akhisar gibi cömert davranmaz.

• Atiba Oguzhan Gökhan İnler Talisca
    Hepsi birbirinden iyi , dolayısıyla Beşiktaş

0|0
    0|0
  • Besiktas cok daha baskili oynar. Orta sahasi cok guclu.

0|0
    0|0
    • 2ay

Belli olmaz Bjk kendi standında olduğu için avantajli ama Musleranin tepesi yine atarsa 200 bin kisiylede oynasalar gol atamazlar.

• 2ay

Sen hic futbol oynadin mi bilmiyorum ama ben 12 yil oynadim ve solak olarak sag acikta oynadim hep. Orta saha neden kanatlar haric oluyor onu anlamadim. Kanatlar gunumuz futbolunda hucuma en cok destek verenlerdir. Santraforla birlikte 6 olur. GS'nin boyle 5-6 kisi saldiracak gucu yok. Tek kozu Sneijder, soyledim zaten onu. Cigerci'nin de yetecegini pek sanmiyorum. Ama derbidir dedigin gibi, belli olmaz, ama Besiktas dominant favoridir.

• 2ay

Kanatlari sayiyosan Bruma var Sinan Gümüş var

Yükleniyor...