Günde kaç tane yumarta içmeliyim?

Fitnesss yapıyorum 5 aydır
günde 1 günde bir her antrenmandan sonra 2 hareketle kere karın kası çalışıyorum 160 tane ama çıkmıyor hala
bide başlamadan önce 97 kilo falandım 80 kiloya düştüm sarkmada oldu hafiften
ama çıkmıyor mq karın kasım çıkmıyor
hem kasları daha çabuk büyütmek hemde bunun için istiyorum
protein tozu almak istemiyorum hem çok pahalı hemde zararlı diyen var
1 ölçek protein tozu 25gr protein 4 tane yumurtada 25gr protein ben kaç tane ve ne kadar içmem gerektiğini soruyom

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• 3 tane iyidir

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Protein tozu zararlı değil. Ben spordan sonra protein tozu kullanıyorum. Bu arada yumurtanın beyazında 4 gram protein sarısında ise 3 gram yağ var diye biliyorum o yüzden kahvaltıda sadece 3-4-5 (duruma göre) haşlanmış yumurta beyazı yiyorum. Ekmek yiyorsan da bırakmalısın.

0|1
    0|0
    • 2ay

ekmek-fatfood-şeker-abur ubuır hepsini bıraktım
      17 kilo nasıl vericem başka türlü

• 2ay

Valla fazla da bilgim yok, internette biraz araştırma yaparak faydalı şeyler bulabilirsin. Bedava beslenme programı yayınlayan çok eğitmen var. Tam anlamıyla uyabileceksen o programlardan birine başla derim.

Kızlar Ne Diyor 1

• İçme bnce.3 5 tane haşla, beyazını ye

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• 2 tane yeter.

0|1
    0|0
  • Yumurtayı çiğ tüketirsen proteinin hepsini vücuda alamazsın ve çiğ yumurtadan bakteri, mikrop kapman olası. Haşlanmış yumurtanın sadece beyazını, günde en az 8~10 tane yemen gerek. Sarılarını martılara.. 1-2 tanesinin sarısını yesen de olur.

0|1
    0|0
  • 3-5tane ye ne icmesi

0|1
    0|0
  • Karın antremanlarıyla karın kası çıkarmak protein tozuna zararlı diyenlere inanmak çok yanlış bir şekilde dışardan duyduklarına inanıyorsun

0|1
    0|0
    • 2ay

Karın antrenmanlarıyla karın kası çıkarmak
      Yanlış mı?
      Dua mı ediyim nasıl çıkcak

• 2ay

Yanlış bölgesel yağ yakımı diye bir şey yoktur kalori yakıcaksın uzun süreli tempolu bisiklet ya da koşular

Yükleniyor...