Kavga da nasıl dövüşülür?

kısaca mesafeleri anlatabilecek biri var mıdır?

0|0
1|10

En İyi Kız Görüşü

• burnuna vur kanarsa dikkati dağılır ama çok hassas kırıla da bilir.
    yumruğunu çenesine aşağıdan geçir yandan falan değil aşağıdan yukarıya doğru zaten diş kalmaz baş ağrısından duramaz.
    şeyine dizini göm hastanelik.
    sonra ellerine birbirine çırpıp tozunu temizle :)

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• elinde bir top oldugunu hayal et senin amacin o topu afrikaya atmak olacak bir insana vurmayi hedef alma onun disina vurmaya bak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 9

• Rakibinin gözlerinin içine bakacaksın, derin nefes alacaksın.
    Tam gırtlağına yumruk atacaksın. Sağ elinle atıyorsun ya sağ elinle elinin üst kısmı sağa bakacak şekilde çıkış yapacaksın sonra elini düzelteceksin yumruğu gırtlağa yaklaştırtıkça.

0|0
    0|0
    • 2ay

tek yumrukta indiremezsem ya?

• 2ay

O zaman denge merkezini öğretelim bu kardeşimize.
      Tam kulağın sağ üst kısmına yumruk atsın :D

• 2ay

Yav bir sakin ol sağır mı etcen elemanı Allahallaaah :D :D kavgada kalıcı hasar bırakacak yerlere vurulmaz göz, kulak, burun, beyin bölgesi, boyun, gibi.. Etkisiz hale getirmek istiyorsan boyundan aşağı çalış mesela diz kapağına veya kaval kemiğine sert bir pis burun yerden kalkamamasına neden olur yere düştükten sonra otur üstüne yanaklara yumrukla çalış

• Bizim milletimiz genelde pata kute dalar 😂 iste bunlar kolay av 😂 ayrica anlatilmazki anlatayim gormeden anlayamazsin

0|0
    0|0
  • En etkili olanı burnuna kafa atacaksın ilk önce sonra çene ucunu bir kroşe karın boşluğuna tekme ve nakavt ama ilk sen vurmalısın burası çok önemli yoksa sonuç bam başka olabilir 😃

0|0
    0|0
  • İlk vuran kazanır misal kafa atmak 3.0 öndesin

0|1
    0|0
    • 2ay

genellikle kafa mesafesi ile başlamıyorum yumruk atmaya çalışıyorum kollarım da güçsüz ince

• 2ay

Kafa atma mesafesi ile başla o zaman 😊

• Burun ve Ağız yani bıyığın çıktığı yere yapıştır yumruğu. Sonra dön arkanı git.

0|0
    0|0
  • Ya hak deyip ok fırlatıyorum ben.

0|0
    0|0
  • gardını al yüksek sesle bağır ve saldır

0|0
    0|0
  • boyun kaç

0|0
    0|0
    • 2ay

yok ama her şeye hazırlıklı olmak lazım zaten kendimce de bir şeyler yapacağım kurs falan

• 2ay

tekwando güzelim boyun uzn yaşı iyi en güzeli sana hemen link atıyorum kesin izle

• Yumruk atacak mesafende olsun yeter yumruğunu vücudunun ağırlığını vererek atmalısın

0|0
    0|0
Yükleniyor...