Gezi parkı olayı hakkında ne düşünüyorsunuz?

gezi parkına avm yapılacakmış bu ayaklanmalar hakkında ne düşünüyorsunuz bazı kişiler bu konu hakkında noelde onlarca ağacı süsleyip ertesi gün çöpe atan insanlar şimdi ağaçları savunur olmuş derken bazıları ise bu bardağı taşıran son damla oldu diyor siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• Cevapları bağlantı olarak veriyorum.

-AVM mi olacak ? link link link

-Panzer ezdi onu (Panzerler yaklaşık 5 ila 10 ton ağırlındadır ve eğer bir insanın üzerinden geçerse tamamiyle ezilir kaburgaları kırılır ve ortada ne deri ne kemik bir bütün halinde kalır. : link

Amaç ağaç değil hak değil hukuk değil özgürlük değil oyuna getirilmektir. link ( Buna yorum yapmak bilemedim şimdi :) )

Ülkeyi twitter dan düşürüyorlar , çok batman izlemiş bunlar fakat filmin sonunu izlememişler sanırsam.

Biri gezi parkı mı dedi yoksa gdolu mu miting? link link

Sanırsam sizler baya aştınız kendinizi. ( Burası Londra hemen gezi parkı değil diyenler olacak)

1|0
    3|0

Erkekler Ne Diyor 14

• saçmalıyorlar hepsi adamlar oraya sırf biber gazı yemeye gidiyorlar

1|3
    3|0
  • Maksat üzüm yemek değil , bağcıyı dövmek

2|2
    0|1
  • olay ağaç ya da park değil olay gözmezden gelinen toplum dinamiklerinin patlama noktası olması ilk önce bunu görmek gerek ayrıca direngeziparkı İzmir seninle

3|1
    0|0
  • Yaşanan olaylar sadece gezi parkı için değil şehitlerimizin reyhanlının mavi marmarada akan kanların ve birçok olayın birikiminin patlaması siz halaa iki ağaç diye düşünmeye devam edin recibin koyunlarına dokunmuyor ya bir türlü uyanamadı bu kadarsınız halk düşmanı düşüncesiz gerizekalılar !

1|1
    0|2
    • her sene olay olunca bekleyp hepsını toparlayıp öyle mı eyleme cıkıyor bu mıllet. reyhanlı olayı oldugu zaman nıe hemen aniden tıpkı bu olay gibi hemen sokaklara dökülmediler

• Partilere gelirsek chp ne diyor kadıköyde miting yapalım.Neyse ki son anda iptal ettiler.Ulan her bir şeyden kendilerine pay çıkarma derdindeler.Akp için çalışıyorlar diycem nerdeyse.Oradakilerin eminim çoğu ağacın ya da bu ülkenin geleceğinden endişeli değil.Ya devrim yaptıklarını sanıp gaza geliyorlar.Ya da saçma sapan şeylerle yine akpnin ekmeğine yap sürüyorlar.Adamlar biliyor tabii bunlar bütün kurtlarını orada döküp yazın bodruma akarlar yine.Onlar da g*tümüzden fitil fitil sokarlar kdvleri

• kaç paket makarna alıyorsunuz ?

• Hükümet düşmanı olan grup :) Belkide hiç belli olmaz olay çıksın diye çoğu parayla satın alınmıştır.

2|0
    1|1
  • Bu konu hakkında çok fazla başlık açılıyor, dolayısıyla her açılan konuya rağbet olmuyor. Günün sorusu yeterli olması lazım, yöneticiler bu konuya bir el atmalı.

2|0
    0|0
  • Burada yaşanan olayları bir birikimin patlaması olarak görüyorum.

3|0
    0|0
  • ARKADAŞIM DOĞRU SÖYLERSİN .HEPSİNİN GÖZÜ DÖNMÜŞ.AMAÇLARI KAŞINMAKMIŞ ALLAH TERÖRİSTLERE FIRSAT VERMESİN FİTNE ÇIKARANLAR ISLAH OLSUN.OLMAZLARSA CANLARI CEHENNEME OLSUN.TEKRAR SÖYLEYEYİM .DÜŞÜNCE TARZIN CUK DEMİŞ OTURMUŞ

1|0
    0|0
  • kürtaj serbest olsun bebeğimi öldürecem diyen ziyniyetin bir ağaç sevdasına inanmıyorum nedense

1|0
    2|2
  • link

link olay agac kesimi ile iligili degil. Ama tabi orada basta cevre dostlari olan insanlar vardi ve hic taskinlik yapmadilar, demokratik hakklarini kullandilar. Buna kimse karsi olamaz ve degildirler! Ama burada cok büyük bir oyun oynaniyor. Hükümete saldiranlara soruyorum. Bu Hükümet (AKP) gelmeden önce ne kadar kazaniyordunuz? Hayat standartlariniz nasildi? Kime yasak koydu bu hükümet. IMF Borcu silindi, hangi hükümet bunu yapabildi? O yürüse katilan sözde sanatcilar, ne kadar nankör insanlar. Gericilikle hitap ettikle insanlar Ekonomi krizini acmis, IMF borcunu silmis, Dis ülkelerde istedikleri gibi konusabiliyorlar, Türkiyedeki ulasim olsun, fabrikalar olsun kim yapti bunlari. KIme yasak koydular, kimin demokratik haklarini ellerinden aldilar? kilik kiyafetten dolayi yürüs yapan insanlari, okumak isteyen insanlari , kim cobladi, kim yasakladi? Kim sürekli kendi vatananini, kendi devletini , hükümeti avrupada sikayet ediyor, vatana ihanet ediyor, sorunlar bir ailede ailenin icerisinde hal olur, Vatanda aile gibidir.

Burada bucu mucuyu birakalim, kim doguru kim doguru degil, kim vatana hissmet ediyor, kim etmiyor. Bunu görelim, ister AKP olsun ister CHP,MHP... hangi parti olursa olsun bu vatan hepimizin, demokratik bir ülkede secilmis bir basbakana, bakanlara kimin saldirmaya hakki var? ister o basbakan chpli , mhp, akpli olsun, Basbakan 72 milion insani temsil eder. LÜTFEN OYUNA GELMIYELIM.

Türkiyenin ilerlemisini istemeyen ülkler var, bunu ama maalesef bazi sanatcilar, önemli insanlar (aydinlar) göremiyorlar? Yaziklar olsun diyorum.

BU VIDEOYA BIR BAKIN VE GEZI PARKIN OLAYI NE OLDUGUNU GÖRÜN. link

Herkes kendi kararini vermesi gerekir. Burada kimseye siz kötüsünz onlar iyi demiyorum. Vatana kim faydaliysa onu destekliyelim.

1|0
    0|0
  • bunun milleti birnirine kirdirmayi donuk buyuk oyunlar

1|0
    1|0
  • Arkadaşlar boş iş ağaç felan bahane ya üç beş köpeğin milleti kışkırtması ve coguda 3-5 milyon para için orda sanki orda avm olunca kimse gitmeyecek mi oraya o toplanan şerefsizler emin olun bizden önce gidicekler orayı gezmeye yazık ya ülkemizi rezil ediyorsunuz başka birşey yaptıgınız yok yapılıcak mı yapılıcak kapatın konuyu boşuna kaşınmayın...

1|0
    0|1
    • aynen kardeşim. bu elemanlar her yaz bodrm kuşadası,marmarise antalyaya otellere gidiyorlar sanki bilmiyorlar o oteller kaç bin ağacın yıkılmasıyla oluştu

• avmlerden çok para dönüyor.Hükümet alıştı tabi böyle bir halkı sömürmeye.Kaaç tane avm var istanbulda ohoo.Ülkeyi rezil ettikleri yok ama gaza geliyorlar evet.Bence insanlar bilinçli bir şekilde hükümete karşı çıkmalı.Bilinçsiz gaza gelip karşı çıkarsan.Sana tabii sokar devlet baba faizleri,vergileri,otu boku...Bizim halk sömürülmeye alışmış ya.

• Adam elinde telefonu -twit atıyordur- ağzında puşisi gösteriye katılıyor. Ağaç falan umurlarında değil maksat iktidarı kötülemek az aksiyon falan olsun öyle.

1|1
    3|0
  • Yılbaşında ağaç kesenler, ağaçlara isimlerini kazıyanlar şimdi çevreci olmuşlar. Fatih Sultan Mehmed'in “Ormanımdan bir dal kesenin kellesini keserim”. sözünü yazanlar; Fatih'in Ayasofya'sına neden sahip çıkmadınız? Peygamber Efendimiz'in "Kıyametin koptuğunu görsen de elindeki fidanı dik." hadisini yazanlar; içki yasağına neden karşı çıktınız? Peygamber Efendimiz içki için mi diyordu? Bırakın bu işleri amk Her şeye kendi istediğiniz gibi şekil vererek sadece kendinizi kandırabilirsiniz artık!

1|3
    1|1
    • Ulan daha oılayın ağaç kesme olayı olduğunu düşünen mallar var ya ben hayret ediyorum bunlara nasıl bir uyku ilacı içirmiş hükümet.

• bu erdogana karsı yazılan bir sey zaten madem dinden bahsediyorsun neden boylesin diye anladın umarım

Kızlar Ne Diyor 6

• Gezi parkına Avm yapılmasına karşıyım kesinlikle insanların huzur buldukları rahat ettikleri bir yer görmesinler sakın hemen kısırlaştırmaya çalışıyorlar orayı hiç yer kalmamış gibi, ama şöyle bir sorun da var ülkemizde halk bir anda galeyana gelip asıl amaçlarından sapıyorlar yanlış anlama herhangi bir parti taraftarı olarak konuşmuyorum burada ama halkın çoğunluğu bunu farklı noktalara götürüyor, olay artık "doğayı koruyalım" meselesi olmaktan çıktı zaten halk biriktirdiklerini kusuyor artık

2|0
    0|0
  • Aynı sorudan kaç bin defa daha sorulacak diye düşünüyorum.

Destekliyoruz dedik bitti işte uzatmayın !

2|1
    2|2
  • olay ağaç değil artık milletin ağzına kadar geldi yeter be

2|0
    1|0
  • gercekten cok abatildi provokater yuzunden

1|0
    1|0
  • bu sadece bir kırılma noktasıdır biraz genç uyandık ama olsun geç olsunda güç olmasın

1|0
    1|0
  • Bunların hiç biri çevreci değil, maksat ortalığı karıştırmak...

1|1
    4|1
Yükleniyor...