Eski sevgilinizden böle bir mesaj alsaydınız ne yapardınız ? erkekler

Sen mükemmel falan değilsin, zannettiğin gibi bir tipinde yok. Hani g*tümle bile bakmam. Sen aşkın boka bakan tarafısın. seni sevdiren tek şey kelimelerin. Şu tipi olmayıp ağzı laf yapan lavuklar var ya, heh sen onlardansın. Hatta o grubun kurucusu falan da olabilirsin, o derece sıfırsın. Kimse senin adını "onunla çıkıyor, bununla çıkıyor" diye anmıyor da. Sen kendi kendini abartıyorsun. Şizofren

olduğunu düşünmeye başlamadım değil, inan şüpheleniyorum sağlığından. Hani diyorsun ya "hala beni seviyor" sevmiyorum artık seni, rahatlayabilirsin. Senin için zor olacak biraz ama içimdekilerin hepsi hırstan ibaret. İstiyorum ki ağlamışken boşuna gitmesin, direnmelerim boşa çıkmasın. Kendim için istiyorum dönmeni dön ki millete "benim gibisini bulamayacağını anladı, köpek gibi pişman i*ne" diyeyim. Ciddiyim gram yoksun içimde. İğreniyorum senden. Sen şu hayatta gördüğüm en aciz adamsın. Adam demişim, hay dilim şey olmuş. Adam bile değilsin sen. Olamazsın, içinde yok; korkaksın,adisin,şerefin yok senin. Sen, sevginin değerin ne olduğunu bilmeyecek kadar zavallısın. Görmemişsin, cahilsin. Yalancısın. İftiracısın. Olmadık şeyleri anlatırsın. Sonra da karşıma geçip " olmuyor" dersin. Oluyordu da sen yapamıyordun. Götün yemiyordu tek bir kişiyle olmayaa, egona sokayım. Korkuyorum, yakında sırf*içing*tvereceksin !. Yazık. Allah belanı versin, umarım hayatında hiç bir şey yolunda gitmez. Umarım tatmin olmuşsundur. Çok çok öptüm

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• helal olsun sana en iyisini yazmışsın bir kız bunları bana yazıcak 1-2 hafta kendime gelemem :D

0|0
    0|0
    • bi dürüst sn çıktın vala:D

• gelsede unutamaz ya.

• :D

Erkekler Ne Diyor 9

• neler yaptın garibime de yazdı bunları günah ya :) bir erkeğin düştüğü duruma bak bir de bize laf edersiniz siz bayanlar

0|0
    0|0
  • öpmüş abi senı barısmak ıstıyo :)

0|0
    0|0
  • canı çok yakanmış beliki ve hırstan değil acıdan yazmiş bunu.

0|0
    0|0
  • bu mesajı sen mi atcan sana mı attılar önemli olan o

0|0
    0|0
    • bn attm

• inan sewmyrm sdce nefret

• ben zaten seviyorsun demedim sadece o nefretle tedbirsiz davranma dedim nefret bazen çok kötü olabilir kendi kendini yersin geçmişi geri döndürmez

• HALA DELİLER GİBİ AŞIK VE AYRILIK ONA ÇOK ACI GELMİŞ DERİM

0|0
    0|0
  • hereks yazana yüklenmiş yazdırana bişey yok bamyanın teki belliki

0|0
    0|0
    • itin teki cevap bıle yazamadı

• :D aynen koydum :D ama koymstr ztn mesajm :d

• ahahh süpersin :D geirsi için emsaj at doldu taştı burası :D

• bir kızı bunları söyletecek duruma düşürmem.

0|0
    0|0
  • Eski sevgilinin cok karaktersiz ve kompleskli oldugunu gosterir

0|0
    0|0
  • Eski sevgilimin rakı içmeye yeni başladığını düşünürdüm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• vaayy be nasıl yazdın bunları soke oldm

0|0
    0|0