Spor salonunda bğıran erkekler neden bagırıyor?

çok agırlık kaldırınca istemsiz mi bapırıyorlar yoksa bazısı zevk için mi bagırıyor. yani isteseler kendilerini tutamazlar mı? inleme sesi gibi geliyor, içerde biri doğum yapıyor gibi hissediyorum

Güncellemeler:
2ay 500 kilo leg press yapmış adam bagirmasın da napsin :D yarın gidip alnindan opicem :P

0|1
13|35

En İyi Erkek Görüşü

• bazıları kendini motive etmek için yapıyor evet.. ama ben mesela istemsizce bazen acayp sesler cıkarıyorum bunun sebebını acıklayayım.. yuksek agırlıkların altına yatınca ağırlık max sevıyede iken iç organlrda akcigerlerde nefesımızı tutugumuzdan dolayı içimzde basınç oluşuyor.. bu basıncı bır sekılde çıkarmaya ihtıyac duyuyor vücudumuz.. bu basınz ya agımızdan cıkacak ya burnumuzdan ya da popomuzdan.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 34

• bana motivasyon veriyor.
    özellikle dövüş sporlarında, rakip bağırınca ,
    ondan daha güçlü olduğumu hissetmek / hissettirmek için
    ben daha da gaza gelmiş bir şekilde bağırıyorum :D
    normaldir bizde. vücut geliştirme de olabilir kaslarını şokluyorsun sonuçta. kolay değil bir şekilde kendini sürekli motive etmen gerek. bağırmakta bu yöntemlerden birisi

1|0
    0|0
  • üstünde 3 kişi her birisi 65 - 70 kilo civarında olduğunu düşün.
    3*70=210 kilo yapar orada takılı olan ağırlıklarda nereden baksan rahat 200 300 kilo civarı vardır etti sana 400-500 kilo. 500 de kısaca. o kadar ağırlığı senin bacaklarına da yükleseler sende bağırırsın.

1|0
    0|0
  • Istemsizce çıkıyor bazen benimde bagirdigim oluyor çok zorlayınca ağırlıklarda. Kendi agirligimdan fazla çekiyorum kolay değil😅

1|0
    0|0
  • Hayır bak bende fitnese gittim diyelim 8kg kol hareketini yapion o adamda aynı kiloyu kaldırıyor sen set set yapion 8-10-12 defa ama o adam aliyor 8kg gereğinden fazla yaptığı zaman o ses otomatik çıkıyor sen istemesen bile çıkıyor ses dene istersen yorulduğun zaman o 8kg sana 16kg gibi gelecek

1|1
    0|0
  • bakın ben neler yapıyorum der gibsinden dikkat çekmek için sadece 😅

2|0
    0|0
  • belgesel gibi düşün dişiyi etkilemek için şov bir nevi :SDADD

2|0
    0|0
  • 500 kg leg presi yapıyorda neresiyle yapıyorsa artık :D
    Bacaklara baksan quad diye birşey yoktur Allah bilir :D
    Ben gıkımı çıkartmadan tamamlıyorum setlerimi her zaman.

1|0
    0|0
  • Zorlandığı için bağırıyor bağırmak güç veriyor. Test edildi beyzbol topuna bağırarak vurunca daha hızlı gidiyor ve bağırarak yumruk atınca basıncı daha kuvvetli oluyor. Yani anlayacağın güç için bağırıyorlar

1|0
    0|0
  • egodan dolayi bunlar hep

1|0
    0|0
  • İstemsiz çıkıyor o ses ve o sesi çıkarınca kendini rahatlamış gibi hissediyor kişi.

1|0
    0|0
  • Kendini motive ediyor not :bağırmam

1|0
    0|0
  • Bağırmak mı? İlk defa duydum. :) :P

1|0
    0|0
  • O bir konsantirasyon yani bazen zorlandiginda o anlik dayanma psikolojisini arttirma gibi bisey anlik istemsiz olur show icin yapanlarda vardir onuda elinde agirliktan anlamak mumkun

1|0
    0|0
  • hava attıgını sanıyor aklınca.

1|1
    0|0
  • Agirlik fazlaysa zorlar bu da agirligi basarken o dedigine sebep olur

1|0
    0|0
  • Bağırma çoğu zaman motive ediyor ama senin duydukların muhtemelen dişiye yaptığı şeyle ses vermeye çalışan türün erkekleridir 😄😄 saygılar

1|0
    0|0
    • 2ay

yok baya ağır kaldırıyordu sanırım ondanmış leg press. te ağırlık ne kaddardı bilmyorum ama üstünde 3 kişi daha vardı makinenin ağırlık kısmının :D

• 2ay

:)))))))

• 2ay

Gülmek iyidir ömrü uzatır 😄

• Takılma boyle şeylere ya iticiler hepsi bizde basıyoruz ama bağırmıyoruz 😎😎

1|0
    0|0
  • Rahatlamak için çıkartırlar o sesi sende okadar agırlık kaldırsan herhalde çıglık atarsın 😊

1|0
    0|0
  • dengesiz mi yok memlekette, aklı sıra o sese bakacaklar ve ne kadar ağırlık kaldırdığını görecekler. pehhhh, çokta umrumdaydı ne kaldırırsan kaldır.

1|0
    0|0
  • Havalı olduklarını düşünüyolar :D

1|0
    0|0
    • 2ay

ya cidden korkuyorum hafif bağırsalar tamam belki hafif güzel olabilir ama bildiğin doğum yapıyor gibiler :DD d. DD

• 2ay

ahhahahhhahahaa :D

• 2ay

Ben de çok gördüm öyle manyakları biliyorum 😂 ağırlık kaldırmaya başlamadan önce 1 2 3 diye bağıran adamlar bile vardı iki önceki salonumda😂

• hahaahahhahahahaah alemsin

1|0
    0|0
  • Zorlanınca oluyor

1|0
    0|0
  • Sadece nefes de yetiyor ama bağırınca konsantre artıyor.

1|0
    0|0
  • bir nevi motivasyon şekli

1|0
    0|0
  • bağıranlar ayrı bide ayna karşısından ayrılmayanlar ayrı cins

1|0
    0|0
  • Aşka geliyolar.

1|0
    0|0
  • Güç aldığımız için

1|0
    0|0
  • Ciger acmak. icin o

1|0
    0|0
  • şov ya adam gibi çalışmıyorlar beni deli ediyorlar bişey diyemiom :) sdsadasd

1|0
    0|0
    • 2ay

yok ya galiba günahını aldım adam leg pressde bagırdı. ve 3kişi falan çıkmış üstüne

• Erkekler Devam
    4

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 13

• Kız sayısı arttıkça bilerek yapıyorlar gibime geliyor. Şikayet edilmişler diye epey öfkeli olanlar vardı.

1|1
    0|0
  • Ben de bağırıyorum sporda, gerçi benim yaptığım spor dalında bağırmanın farklı bir amacı var ama konsantre olmayı kolaylaştırıyor, güç veriyor gibi hissediliyor :D Veya gerçekten güç veriyordur bilemem

1|0
    0|0
  • cok zorlananlar abartmck sekılde cok az ses cıkartabiliyo bende bazen cok zorlandgmda kendi duyabiliceğim kadar ses cıkartabiliyorum ama bazıları abartıyo gercekten

1|0
    0|0
  • 100 kg kaldirdin mi hic hayatinda. Kaldirsaydin anlardin

1|0
    0|0
  • Zihinsel boşalma o 😀

1|0
    0|0
  • mal oldukları için

1|1
    0|0
  • Konsantre meselesi sanırım

1|0
    0|0
  • bazen itiş gücünü arttırmak için bazen de sırf dikkat çekmek amacıyla

1|0
    0|0
  • Ayy ne güldümm 😂😂😂

1|0
    0|0
  • Fikrim yok

1|0
    0|0
  • Bunun erkeği kadını olmaz. Sanırım bu yaşına kadar hayatında hiç bir spor rekabeti izlememiş'sin. Biraz kendini geliştir.

0|0
    2|0
    • 2ay

erkeği kadını var falan demedim, teniste de kadınlar bagırıyor ama dediğim gibi doğum yapar gibi çıkıyor bunun sesi

• 2ay

yaa şaka mısn? bagırmıyorum diyorsa demek ki onalrın elinde bağırıp bagırmamak

• 2ay

aşagıdaki yorumu bile okuyamayacak kadar acizsin. egodan yazan var.

• Ağırlık kaldırmak zevk ne alaka¿

0|0
    1|0
  • Ben olsam bir daha gitmezdim. Ama şu an çok guluyorum sayende 😂😂😂

1|1
    0|0
Yükleniyor...