Aşkınız için en romantik ne yaptınız?

Hangimiz sevmedi çılgınlar gibi? ne yaptınız aşkınız için en romantik olanları yazın ama

0|0
12|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• sürekli gittiğimiz canlı müzik yapan bir mekanda ummadığı bir zamanda yanından kalktım sahneye gittim,mikrofonu kaptım ve onun için şarkı söyledim.

1|1
    0|0
    • vay vay vay

• sesim fena değil hatta sahne alanlar bir kaç şarkı daha söylettiler:)ama olay ses olayı değil.bunu yaptığında karşındakinin gözlerindeki ışıltı ve mutluluğu görmek çok güzel bi duygu

• seven her türlü sever

• Bir kaç ay önce, hiçkimsenin haberi olmadan ziyaretine gittim tugayına. İyi mi yaptım, kötü mü bilemedim...

0|1
    0|0
  • hangimiz bir kuytu köşe basında bir vefasız icin yol gözlemedik

herkesten bir anı saklar bu yollar...

Müslüm baba

sorunun devamı =)

0|1
    1|0
  • Adı berk adını yüzük parmagıma kod halinde yazdırdım 2375 şeklinde. kalıcı dövme.

0|1
    0|0
  • Tartisip kapimin onunde butun gece bekledigi zaman, cok hosuma gitti mesala

0|1
    0|0
  • parka götürüp salıncakta salladım

0|1
    0|0
  • Ahh en sevdiğim çikolatımı paylaşmıştım aşk böyle bişey işte<3

0|1
    1|0
  • normalde uyurdum erkenden onun için saatlerce oturup mesajlaştımı bilirim ama keşke uyusaymışım diyorum:)

0|0
    1|0
  • romantik değilim

0|0
    0|0
  • ne yapmadım beee istanbul anlatsın...

0|0
    1|0
  • milyonlarca erkek arasından onu seçtim daha ne

0|1
    1|0
    • bu mu romantik

• saf değil iyi niyetli amma takıldın de yanii illa kapısına güller mi dökmem gerekiyo ne çok abarttın yani benimde huyum bu napabilirim

Erkekler Ne Diyor 6

• Eheh 1 milyon nüfuslu şehirde yapayalnız kalmayı göze aldım. Ve kaldım. Çok mutluyum. İyi ki terketmişim.

0|1
    1|0
  • Güzelmiş çirkinmiş ne fark eder deli gibi sevmek ruhumuzda var. Köşe başlarında az beklemedim

0|1
    0|0
  • gece boyunca onu düşündüm sabaha kadar uyumadım içimdende dedim ki acaba oda beni böyle düşünüyor mu ?

0|0
    0|0
  • sabaha kadar balkonun altında kaldırımda oturdum daha napayımmm ...

0|0
    0|0
  • hiçbirşey

0|0
    0|0
  • Web sitesi yaptım

Şarkı besteledim, albüm kapağı yaptım, CD ile verdim

Hediye kutusu yaptım ellerimle, renkli kağıtları kestim biçtim, motif yaptım.

1 ay sonra da ayrıldım :)

0|0
    1|1
Yükleniyor...