Sizce Taksimdeki olayların altında ağaç katliamını önlemekmi yatıyor

Sizce Taksimdeki olayların altında ağaç katliamını önlemekmi yatıyor, yoksa kalabalıklar oluşturmak iktidarı sıkıştırmak mı veya başka hesaplarmı var ?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ağaç katliamı sadece kıvılcım...

0|0
    0|0
    • Başka türlü kalabalıkları toplayamıyorlar, ya bomba patlacaklar ya da ağaç katliamının altına sığınacaklar.. Olay bu...

• Her şeyi boyun eğip seçimden seçime de sandıkta tepki koyulmaz. Bu da demokrasinin gereği...

Yakıp yıkmak ayrı konu ama böyle olmasa iyi tabi...

• Birşeyler doğru yapılmamışsa ona karşı çıkılmasın demiyorum , birileri iktidara gelin diyede maşa olmayalım diyorum.. Taksimin 100 metre aşağısında bir otel yapılmıştı oradaki kesilen ağaç şimdi kesilen ağacın 10 katı veya 20 katı bu insanlar bu kadar ağacı seviyorlardıda niçin karşı çıkmadılar, 2. yaşınız kaç bilmiyorum ama daha düne kadar ist. belediye başkanları şimdi karkaşa çıkartmak isteyenlerdendi, sular akmıyordu yollar öyle belediyeler çöpleri toplamıyordu her tarafda ağaç kıyımı vard

Kızlar Ne Diyor 3

• agac katliamını örtmek olmadıgı cok bellii.. en azında çogu insanımızı bununla kıskırtıyorlar. altında yatan nedenin farkında bile değiller.

2|2
    2|1
  • 1|1
    2|1
  • Kışkırtmaya geliyorlar.

1|0
    1|3

Erkekler Ne Diyor 4

• amaç vatan hainliği bölücülük ortalığı karıştırmak vur gitsin abalıya ..

1|1
    0|1
  • Kesinlikle hayır...

0|0
    0|1
  • acaba agaclari katletmenin altinda avm acip akp piclerinin rantina rant saglamasi olabilirmi

0|0
    0|1
  • acaba ağaç katletmenin altında bir sebep varmıydı

0|1
    0|0
Yükleniyor...