Eli açık gezinen gizli pinti ..

5 kuruşunu sizden esirgeyen , siz aldınız mı yiyip içen ama bir gün olsun tek bir çöp olsun almak aklına gelmeyen , babası para gönderdi mi sanki simdiye kadar bende 5 kuruşu kalmış gibi bankamatiğin ekranını benden gizleyerek parasını çeken siz bu kadar eli açık olduğunuz halde iki liranın hesabını yapan sonra mesela bir dolmuşa binerken o verdiğinde siz geri verirken insanların yanında önemli değil diye ezik ezik yavşak yavşak konuşup aynı zamanda önemli olduğunu sesinden belli eden. Ama iste millete böyle aksettirip eli açık gezinen bir arkadaşınız olsaydı ne yapardınız? Bu durum çok zoruma gidiyor artık.

Güncellemeler:
biraz anlatım bozukluğu yapmış olabilirim kusra bakmayın.

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• bu anlattıklarının binde birini yapanlarla bidaha muhatap olmadım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• maşallah kaç yılın patlaması bu :)

cevap: o kişiyle ilişkimi keserim zaten istesemde böyle biriyle samimi olamam

0|0
    0|0
    • bugün iyice canıma tak etti artık dayanamadım tandğm insanlara anlatamadğm için burada yazma ihtyacı hissettim. Çünkü artık gerçekten çok zoruma gdiyor

• Olabiliyo ama ne olursa olsun bunu senin dile getirmemen gerekiyo.

hoşlanmadığın bir durum varsa uzaklaşırsın o arkadaşından beraber zaman geçirmessiniz olur biter.

0|0
    0|0
    • öyle olmuyor malesef bilmediğiniz seyler var o kadar basit olmuyor

• olmucak bişey yok kazık kadar olmuş o arkadaşın bu dakikadan sonra karakterini sen değiştiricek değilsin saçma sapan tartışmalar geçer aranızda o kadar ben yanımdaki pinti dahi olsa para pul kelimelerini ağzıma almayı sevmem bir terbiyesizliği görürsem hissettirmeden uzaklaşırım saçmalığın anlamı yok bence

• ilşkini kes la cimrilerle ne işin olur

0|0
    0|0
  • kaptan orta kapıyı açarmısın ağırlık atmam lazım derdim o.o

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• o istediğinde yok de sende

0|0
    0|0
    • sorun benden para istemesi değil, sorun iki yüzlü davranması

• bak öylelerine yapacağın en iyi şey san yaptıklarını yapark görmesini sağlamak.

• ben oyuncu olmayı beceremiyorum yapmaya çalşsam da olmuyor yapammıyorum

• Ben sogurum boyle kisiden gorusmek istemem bir daha

0|0
    0|0
Yükleniyor...