Ayrılık sonrası erkeklerin davranışları?

Ayrılık sonrası erkeklerin aşırı sosyal ve dengesiz tavırlarının altındaki mesaj nedir? beyler ayrılmak zorunda kaldınız veyahut ailevi nedenlerden onaylanmadınız acınızı nasıl içinizde yaşıyorsunuz yahu?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• ben yaşıyorum mesela bu sorduğun soru tam benllik öyle güzel oluyoki valla insanın içi yanıyor başak kızlara bakamıyor ELHAMDÜLİLLAH sayesinde kızlarlan konuşup günağada girmiyorum artık :)) sallama gülmeler yapıyorum akşamlarıda yatıyorum sabahları mutssuz kalkıyorum ohh daha ne olsun maşallah de nazar değer yoksa :))

1|0
    0|0
    • Kızlarla muhakkak konuşuyordur. O değil de, bu aşırı sosyalleşme futbola yönelme hali ne oluyor onu çözemiyorum :))

• ahahaha :D sosyal mecrada her bir şeye üye olmuş kafaları çıldırdım sabah sabah instagram vs geberezeğim. HAHAHAHAH ÇOK KOMİK GÜLÜYORUZ. NUMARASINI SİLDİM PİÇİN DELİRCEM YOKSA.

• küfür etmede boşwer kardeş ben silmeme gerek kalmadı o kırmış hattını hahahahh kapak yapmış bana galleş karı ne olcek bende ona inat numaramı açık tutacam :))

Erkekler Ne Diyor 4

• biten bir ilişkinin ardından kendimi yıpratmak kadar aciz bir durum içerisinde olmam, sebebi var ki bitmiş artık yapabilecek birşey yok diye düşünür ve geleceğe umutla bakarken, geçmişteki hatalarımı tekrarlamamaya çalışırım.

0|0
    0|0
  • ben sahsen totem yapıyorum unutmam daha kolay oluyor

0|0
    0|0
  • sigarayla :)

0|0
    0|0
  • eger erkek seviyosa ve ayrıldysa. normalde ne kadar mutlu olrsa olsn gece yatakta aklına gelip bütün morali bozlmuyosa bn bişey bilmyrm :D

0|0
    0|0
    • Yalandan güçlü görünme durumları mı diyorsun :)

• :D uzun zaman oldu bu kelimeyi duymayalı :)

• Tee allam yarebbim

Kızlar Ne Diyor 2

• fena koymuştur ne yapacağını bilemezler.

0|0
    0|0
    • Evet, dengesizce hiç yapmayacağı şeyler yapıp farklı bir karaktere dönüştü herif.

• kadın yeterki döndürmeye çalışmasın :) çalışırsa u dönüşünü hızlıca yaparlar çnkü :)

• umutsuzluklarını saklama derdindeler :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...