Rüyamda gördüğüm çocukla aramda bir sürü şey geçti sizce ne olacak?

Geçen sene onunla hiç konuşmamıştım bile. Sadece adını duymuştum ancak yazın 3 gün ard arda sevgili olduğumuzu gördüm rüyamda. Neyse okullar açıldı aynı sınıfa denk geldik. Çocuktan hoşlanmaya başladım bir gün ödev sorma bahanesiyle mesaj attım. Sohbet koyulaştı paragraflar halinde yazdık adeta ve ortak özelliklerimizi keşfettik. Bir gün sonra baktım yanıma geldi. O günden itibaren hep ikimiz gezdik, mesajlaştık. Bana bakarken gözlerinin içi gülüyordu. Ben üzülünce hep yanıma gelirdi. Herkes bizi sevgili sanıyordu ama öğrendim ki başkasını seviyormuş. Aynı gün kendisi benim onu sevdiğimi öğrendi ve soğuduk... Bir gün şans eseri internette onun çocukluk arkadaşıyla konuştum (kendisi sanmıştım.) her neyse o beni ekledi ve baktım ki o, sevdiğim çocuğa ikimizin çıkması gerektiğini söylemiş. Hala da ısrar ediyor. Ancak çocukla bir ara kavga ettik, akla gelmeyecek biriyle sadece iki gün çıktı ve bunun için beni kırdı. Su an konuşuyoruz ama daha arkadaşça. Ve daha az... Çok merak ediyorum acaba ne olacak... Sizce?

Not: bu tarz soru gördüm demeyin biliyorum arkadaşıma da sordurttum ama bu daha ayrıntılı :))

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• çok değişik gerçekten, hayırlısı olsun ne diyelim. :))

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• senin hakkında düşüncesini değiştirmek,sana karsı bi düsünce olusturmaktan daha zordur.

senin hakkında birsey düsünmese idi, senden rahatlıkla hoslanabilirdi ama su anki durumunu cevirmek deve ve hendek arasındaki iliski kadar zor

0|0
    0|0
  • sen çok istediğin için çıkacaksınız ama 3-5 ay sonra birbirinizi yiyip ayrılacaksınız, bir dahada birbirinizin yüzüne bakamayacaksınız, üzgünüm ama olacak olanlar bu bence

1|0
    0|0
    • ısrar etmeyi düşünmüyorum :/

• bencede yani sadece sen istiyosun diye olmasın, herşey karşılıklı olunca güzel oluyor, bu arada yazdıklarım benim başıma gelenler, bende senin gibiydim

• ama çok değişik yani, sanki her an yeniden eskisi gibi olacağız hatta çıkacağız gibi geliyor, o yanımdan geçtikçe gülümsüyor değişik şekilde umutlanıyorum

• biraz alkol tüm sorunları çözer.

0|0
    0|0
  • bişey olmuyacak.çocuk bilinçaltına yerleşmiş hepsi bu

1|0
    1|0
  • kısa vadede bişey bekleme bi süre arayı soğutmadan devam et uygun anı kolla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Senin sevdiğini bilipte kalkıp başaksıyla çıkan birni ne yapacaksın.. Senın yerınde olsam buz kesilirdim. O iş sana mutluluk getirmez

0|0
    0|0
  • afedersin de sanki burda müneccim şeyi yemişiz gelecek hakkında tahmn yapalım.neyse olması gereken neyse o olur akışına brak derslerine bak.madem o duygularını bilio seviosa o da seni adar bi adım yoksa da başkasıyla çıkar yine.

1|0
    1|0
  • rüyalar gerçek olsa

0|0
    0|0
  • hiçbişi olmıcak bence

olsaydı zamanında olurdu zaten

0|0
    0|0
  • tekrar uyu bakalım neler olacak.

0|0
    0|0