Rüya yorumlayabilen arkadaşlar?..

Arkadaslar beni cok etkıleyen bı ruya sızınle paylasmak ıstıorum. Ruya yorumlayabılen arkadaslar yorum yaparsa cok mutlu olurum. sımdıden yorumlarınız ve sabrınız ıcın cok tesekkur ederım. Rüyamda arabamızdayız. babam annem ve ben varız. babam bana banka kartını telefonunu ve miktarını hatırlamadığım para veriyor yatırmam için. bir binanın alt katında dar bir koridora her bankanın atm\'leri sıralanmış, daha önce adını hiç duymadığım bir atm arıyorum, bulduğumda kapalı bir kadın sıramı almak istiyo onla hafif bir tartısmadan sonra işlemi yapmak için bozuk paralar atıyorum atm\'nin içine sonra o paralar bana geri dönüyo nedenini anlamadığım bir şekilde. paraları almak için elimi hazneye attığımda para haşlanmış yumurta şeklinde ama çok su var. yumurta sarılarını alıp elımde sıkıyorum su gitsin diye iğrenç bir görüntü yalnız midem ağzımda yapıyorum bütün bunları. o sırada babamların beni beklediğini düşünüp babamın telefonunu karıştırıyorum. bir kadına attığı mesajları görüyorum güya sevgilisi varmış. o sırada babam geliyo bende ağlayarak sevgilin var diyorum ve ondan uzaklaşıyorum. ağlayarak arabaya annemin yanına geliyorum ve bu sırada uyandım...

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Parayı atıp onn sana geri gelmesi. haşlanmış bir yumurta olarak gelmesi. bir insana , yalnş bir insana yaptgn boş bir yatırıma işaret. bu yatırım bir degerde olabilir. deger verip karşılıgında saçma sapan bir şey alacagna işaret. babanın telefondaki sevgilisine attıgı mesajlar ise babanın gerçeklte sizin için ne kadar deger verdgne gözünün ailesinden başka bir yerde olmadgna işaret. senin aglayarak annenin yanına gitmen ise normal hayatta at gözlüklerini artık çıkartma anlamına geliyo. tabi bunlar okudugm kitaplara göre yormladım. kendi fikirlerim degil. %100 budur anlamına gelmio

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Geleceği gösteren rüyalar vardır. Ben ve tanıdığım bir kaç kişi bu tür rüyalar görmüştür. Ama, senin bu rüyan o tür rüyalardan değil gibi. Sadece, bilinçaltına yerleşmiş birkaç şey rüyanda açığa çıkmış. Sen, bunların nasıl bilinçaltına yerleştiğini anlayamayabilirsin. Yorumlanacak birşey yok. Rüya yorumlarının da hepsi boş inan bana.

0|0
    0|0
  • bankadan kredi çekeceksin ya da öyle bir sms gelecek sende kabul edeceksin ardından ödemelerde sıkıntı yaşayacağına haberdardır binevi ödeyemeyeceksin sonra icra kararı çıkacak

0|0
    0|0
  • yaşadığın ve düşündüğün şeylerle ilgili bir rüya görmüşsün

0|0
    0|0
  • Yabancı bir kadın var ve maddi olarak sahip olduklarınıza ortak olucak saygılar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...