3. köprüye Yavuz Sultan Selim adının verilmesini nasıl karşılıyorsunuz ?

3.köprüye Yavuz Sultan Selim adının verilmesini nasıl karşılıyorsunuz ? başka alternatif hangi isimler geçerli olabilirdi ?

0|0
13|13

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle köprü gerçekten istanbulun ihtiyacı olan bir işti ve gayet güzel olacağına inanıyorum .Baştan belirtiyeyim Alevi değilim kimseyide meshebine göre ayırmam Yavuz Sultan Selim, alevileri katletmiştir tarih bunu böyle söylüyor ve alevi yurtdaşlarımız bu durumda haklı olarak rahatsız oluyorlar. Sen bir başbakansan halkın sükuneti için birliği için bazı adımları doğru atmak zorundasın yaptığın güzel iş olan köprünün adını herkesin sevdiği bir isimi verebilirdi diye düşünüyorum .

Mevlana

Yunus emre

Akşemsettin de olabilirdi bunun gibi niceleri var diye düşünüyorum ama ortalığı karıştırmayacak isimlerin seçilmesi en doğrusu diye düşünüyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Fatih Sultan Mehmet köprüsünden sonra Yavuz Sultan Selim gayet normal.

0|0
    1|0
  • Mustafa Kemal ATATÜRK çok daha güzel olurdu diye düşünüyorum. O yüzden beğenmedim!

2|0
    0|1
  • adam köprü yapıyor ismine takıyorsunuz. böyle küçük bakmaya devam edin. kendinizi dar bir yerde koca alemlerde zannedin. ne diim.

0|1
    2|2
    • o zaman sende çocuk yap adını kocanın ve diğer aile fertlerinin sevmediği bir isim koy .

• Tarihimizde Yavuz Sultan Selim, alevileri katletmiştir.

0|3
    5|0
  • Bence gayet iyi bir isim.

1|0
    0|1
  • Hoş karşılamıyorum.

0|0
    0|0
  • mevlana köprüsü olabilirdi mesela..

0|1
    0|0
  • Gayet iyi bir isim bence. Çok önemli bir hükümdar . Adının olması gerekirdi zaten.

1|0
    0|0
  • gayet iyi bence.

0|0
    0|0
  • ne önemi var ki ha ali koymuş ha veli koymuş :/

0|1
    1|0
  • bence süper iyi yapmışlar

0|0
    0|0
  • Bence gayet iyi napsaydı adam kendi adını mı verseydi köprüye :D

0|0
    0|0
  • bu tayyip benım idolüm ya...

1|0
    1|2

Erkekler Ne Diyor 12

• Toplumsal barışı zedelemeyecek bir isim bulunabilirdi

Mesela Mimar Sinan Köprüsü

en uygun seçim olurdu fikrimce

0|0
    0|0
  • Bilhassa Tuncelililer çok şanssız. "Sabiha Gökçen'de inip Yavuz Sultan Selim'den karşıya geçtik" demek cidden çok kötü. Köprüye yapımında çok emeği geçenlerden birinin adı verilebilirdi

0|1
    0|0
  • Güzel bir karar bence

0|0
    0|0
  • bence avrasya köprüsü olabilirdi adı.bu soruyu ben sorduğumda kaldıran moderatöre de selam yolluyorum

0|1
    0|0
  • ismi o kadar onemli degil bence onemli. taksim agaclari icin o kadar olay olduda bu köprü yapımı icin kesilecek olan 650 bin agaca neden duyarsız kalınıyor?

0|0
    0|0
  • Çok iyi.

Alternatif gerekirse, Alparslan Türkeş köprüsü olabilirdi.

0|0
    0|0
  • neden insan ismi vermek zorundalar. kitap ismi, çiçek ismi, verilebilir..

0|0
    0|0
  • bu soru 50 sefer soruldu:((

0|0
    0|0
  • Hiç verilmese isim daha iyi 3. köprü hoş duruyor..

0|0
    0|0
  • bence iyi en azından geçmişizi hatırlamamız adına

0|0
    0|0
  • bir başka bakış açısı üzerinden geçecez onun sonuçta ayaklar altına alacağız o.o

0|0
    0|0
  • İyi İşte Daha Ne Olsun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...