Haftanın maçı Galatasaray Beşiktaş debisi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yarın sezonun ilk derbi maçı oynanacak şimdiden çok heyecanlıyim Galatasarayda sipriz bir isim gol atar diyorum.

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• SÜrpriz filan gerek yok alalımda maçı isterse Muslera atsın önemli değil en kötü deplasmanda yenemiyorsan yenilme mantığı olmalı ama inş galibiyetle döneriz.

1|0
    0|1

En İyi Kız Görüşü

• GALATASARAY alır 😊

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Şenol Güneş yine orta sahada hakimiyet alacak oyun planı ile çıkaracak ve bunu çok iyi yapan oyunculara sahip. Ekstra olarak Caner Gökhan Quaresma Adriano ile sağlı sollu bindirmeler isteyecek
    Beşiktaş bu sene kaleye isabet konusunda çok ilerledi hatta istatistiklerde şut/gol oranı sıralamasında avrupada ikinci
    Oyuna hamle konusunda Beşiktaş önde , gs yedek forvet ve orta saha bakımından geride

Maçta öne geçecek isimler Talisca, quaresma ve muslera olacak gibi. Sonuç olarak çok ekstrem hakem ve hatalar olmazsa favori Beşiktaş kazanır...

0|2
    0|0
  • Maçla ilgilenmiyorum. Onu birakta phil heat 6. Sampuyonlugunu kazandı vucut gelistirmede sen ne düşünyon bu konuda.

1|0
    0|0
  • Tabiki galatasaray alır ne olacak başka

1|0
    0|0
  • 2.2 berabera biter

1|0
    0|0
  • ya beraberlik ya galatasaray

2|0
    0|0
  • gönlüm GS den yana elbette fakat bu derbinin anlamı çok büyük 5 yıldır ilk kez bir derbide iki takımında taraftarı olacak. inşallah futbolun bir oyun olduğu unutulmaz.. olaysız , keyifli bir derbi izleriz...

1|0
    0|0
  • Berabere bitsin 😏

1|0
    0|0
  • Gs alır

1|0
    0|0
  • beşiktaş 2 galatasaray 3

1|0
    0|0
  • Berabere ya da galatasaray

0|0
    0|1
  • gs yenecek hadı aslanlar

0|0
    0|0
  • ikiside iyi oynuyor besiktas kendi evinde oldugu icin alir diye dusunuyorum ins galatasaray kazanr ama :)

0|1
    0|0
  • Bjk alicaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...