Taksim Gezi parkıyla ilgili artık kimse soru sormasın olurmu?

Bu olaylar bıkaç ağaç yuzunden değil mıllet bellı hukumete devlete Kın beslıyor Doğru zaman olarakta bu Olayı sectı tepkısını Gösterıyor. Devlete karsı olan varsa gıtsın taksıme Bukadar Basit.

Polıslere Nefret duymayın,Çalıstığınız yelerde mudurlerınız amırlerınızın dediğini yapıyorsanız suclu olmazsınız gorevınızı yapmıs olursunuz.

Poliste Bunu yaptı ve yapacakta.

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• Bravo çok doğru konuştun.Çok haklısın

0|2
    2|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Konuyu noktalarken bile konu hakkında konuşuyorsun, farkında mısın?

Sence susacak bir konu mu? Yeterince susulmadı mı? Artık konuşma vakti.

Ha, ayrıca biri de çıkıp "bordo klavyenle vatan mı kurtarıyorsun?" dese de bir güzel hıncımı çıkarsam.

4|1
    0|5
    • bunlar bana dokunmayan yılan bin yaşasın zihniyetinde insanlar ne desek boş bunlara.

• Aynen öyle bak yandaşlar eksiliyor

• meydanlarda agac sevdası adı altında bdp dhkp-c tkp gibi terör örgütü yandası serefsizlerin olsunu actıkları bayrakları polisle catıstıkları kargasa kaos yaratmaya calıstıklarını görmek cehalet bunları görmemek körü körüne onlara destek vermek bilginlik alimlik öyle mi?

teröriste destek vermekten baska birsey deigl su an o gösterilere destek vermek.

insana saygı duymayan itler ve örgütleri agaclara saygı duymak icin mi orda... uyanın uyanın...

• ahhh..

artık bu sesleri duymak ne kadar güzel.. uyanan genliğe GÜNAYDIN TÜRKİYE! diyorum...

KOYUN, SAF DEĞİLİZ! Kimse temiz duygularımızla bizi kandıramaz!

Helal olsun sana!

1|0
    1|0
  • anlamıyolarr kii. gına geldi artıkk.

2|1
    3|0
  • olur soylerim

1|0
    0|0
  • Bakın sizlerin algılayamadığı bir nokta var, sizler polisi melek ilan ediyorsunuz.

Yapmayın bu kadar mantıksız haraket etmeyin beyninizi çalıştırın.

Onlarda insan, onlarda kötü olabilir tüm polisler iyi olacak diye bir şey yok.

Onlar parasını aldığı için o işi yapıyor gönüllü oldukları için değil. Senden , benden bir farkı yok onların.

Ailemde amirde var memurda var ne halt olduklarını iyi biliyorum.

Polislere iyi gözle bakmayı bırakın insan olduklarını unutmayın.

0|0
    0|0
  • katil de mi olsun halkı mı ezsin panzerlerle biber gazını mı boca etsin polislik namusu nerde o zaman onların görevi bizi korumak değil mi

3|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• Yıllardır polisi taşlayan kürtlere terorist diyip bugün onlarla omuz omuza polisi taşlayanlar türklüğünden utansın

0|2
    2|0
    • polis 2 kişiyi öldürdü be gencecik 2 insanı öldüresiye dövüyolar kulağı kolu kopan insanlar var sen neden bahsediyosun bence bugün diğer polisler polisliğinden utanıyodur bu manzarayı izlediklerinde

• Mimişe kımse olmedı merak etme. Her duyduğunada ınanma

• mimişe--- kasınanı kasırlar. sende kasınmak istersen meydan orda...

• Ahbe dostum, anlamazlar ki, anlamazlar. Çok üzülüyorum bu millet arasındaki tavırlara. Ne kadar cahilmişiz görüyorum...

0|0
    0|0
  • Insafi olmemis insan gormenin hazzi bir baska kasecAnlar:)

0|0
    1|0
  • soru daha çok sorar herkes polisten nefret ediyorum bu arada

0|0
    0|0
Yükleniyor...