Gitmesen,Bitmesek olmazmıydı?

Offff Offfff 5 ay oldu görüşmeyeli be Güzel gözlüm,Seni ne kadar çok seviyordum biliyorsun değilmi?hep yanındaydım her sıkıntına koşardım gecenin bir yarısı bile olsa koşardım sana, senin bir şeye ihtiyacın olduğu zaman ben onun en iyisini almış olurdum sana,evinde odanda her yerde benim hatıralarım var güle güle kullan hepsi ananın ak sütü gibi helal olsun.İşyerine demet demet çiçekler gönderirdim sürekli, sende çok mutlu olurdun bütün arkadaşların kıskanırdı seni, çok param yokdu benim ama gücüm yettiğince sen sadece mutlu ol diye çırpınır dururdum be Şefiyemm,ikimizinde soyadları aynıydı bu çok hoşumuza giderdi ben çok sanslısın soy adın değişmeyecek derdim sende gülerdin.Bazen canın sıkılırdı derdini bana anlatırken ağlardın bende dayanamaz seninle ağlardım.Şu anda tek fark sen gülüyorsun ben yalnız ağlıyorum olsun yinede sen gül ben senin yerinede ağlarım güzel gözlüm sen hep mutlu kal vede hoşcakal.

. link

Kusuruma bakmayın arkadaşlar bir soru olmadı sadece üzüntü krizlerimden birini yaşıyorum sonra geçiyor alışıyorum.hepsiniz sağlıklı ve mutlu kalın..

0|0
6|1

En İyi Erkek Görüşü

• bence en acı ayrılıkdır hayatta. ölüm olduğunda nasılsa öldü zamanla alışırsın. ama ayrılık zor be kanki bir gün göreceksin var olduğunu biliyorsun zor... allah yardımcın olsun. kendini dağıtma. toparlan azıcık.

0|1
    0|0
    • Tşk ederim arkadaşım zor oluyor ama kabulleniyorum artık çok fedakarlık yaptım yaranamadım hep seni seviyorum derdi bana dünyalar benim olurdu,nasıl bir sevmekmiş bu terketti beni şimdi başkasıyla ama kimse onu benim kadar sevmeyecek bunu oda biliyor..

Kızlar Ne Diyor 6

• çok kötü bir durum demi onsuz olmak çok can yakıcı ama alışılıyor haklsın aniden krizn tutyor ama sonra geçiyor artık normal bir şey gibi karşılıyorum

0|0
    0|0
    • Evet arkadaşım bende senin yazılarını okumuştum daha önce aran düzeldi gibi birşey demiştir umarım herşey yolundadır..

• Buna üzüldüm şimdi,ama bak görüyorsun bu kaderi yaşayan tek bizler değiliz herşeye rağmen hayat devam ediyor ve inşallah Mutlu günlerimiz yakındır..

• inşallah öyledir ama korkuyorum bu mutluluk geç gelirse çünkü benim gerçkten ben arık daha fazla sabredemiyorummm

• ALLAH YARDIMCIN OLSN

0|0
    0|0
  • Kötü bir durum kim bilir belki bir gün sevdiğin insanla olursun

0|0
    0|0
    • Umarım, teşekkür ediyorum güzel dileğin için.

• :) Geçmiş olsun .

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun :(

0|0
    0|0
    • Amin cümlemizin inşallah.

• İnşallah bir daha kimseyi sevemeyecekmişim gibi hissediyorum ve korkuyorum ama Allah a çok dua ediyorum yorumun içimi biraz olsun rahattlattı teşekkür ediyorum arkadaşım..

• Hepimize öyle geldi kardeşim. Banada öyle geldi. Kimse, ondan başka hiç kimse benimle öyle ilgilenmeyecekmiş gibi kimse üzerime o kadar düşmeyecek kimseyle aynı şeyleri yaşayamayacakmışım gibi geldi. Önceleri çok çaba sarfediyorsun tekrar eski günlere dönebilmek için ama insan bir yerde yoruluyo. Çaresizlik kaplıyo her yanını o yüzden fazla takmamaya çalış .

• arkadaşım üzülme ne 5 aylar geçiyo biliyomusun ama sana kötü bişey daha söyliyeyim zamn geçiyoda üzüntü krizlerin hiç geçmiyorr...tam 1 sene olduu benimde ayrılalı 50 defa öldüm dirildim halada öyle diyebilirim allah yardımcımız olsun...

0|0
    0|0
    • Amin arkadaşım cümlemizin inşallah!

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...