Başbakanın bir fetüsü yetişkin bir gençten daha üstün tutma sebebi?

Kürtaj karşıtı başbakanın, dün o kadar insanın canına rahatça içi acımadan kast ettirmesini siz de çelişkili bulmuyorsunuz? İnsan canı ana rahminde iken can da, ordan çıkınca patlıcan mı? Ne çelişkili salak bi insandır adam, ve hala onun saçmalıklarını görmeyen destekleyen beyinsizler var mantığım kabul etmiyr bunu..

Güncellemeler:
sorumu anlamayanlar ıcın açıyorum ,ha gayret beyın kıvrımlarınızı azıcık zorlayın lutfen . ben fetüs u kucumsemıyorum,şu ancanına kast ettıgı ınsanlar da zamanında ana karnındaydı zamanında yasamaları ıcın destekledıgı arka cıktıgı o bebekler buyuyunce nıye potansıyel ceset oluyor? reyhanlıda ölenler, terörden dolayı sehıt olan askerler onlar bı fetus kadar yankı uyanmıyor basında basbakanında konusmalarında NEDEN?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• ordaki gencin artık yerleşmiş fikirleri var ama anne karnındaki bebek büyücek cemaate gircek akp yandaşı olcak falan filan

1|0
    1|4

Erkekler Ne Diyor 7

• benimde mantığım demokrasi demokrasi çığlıkları atıpta kendi düşüncesi dışındakilerin fikir özgürlüklerine hakaret edenleri almıyor... nerde sizin demokrasi anlayışınız ? nerede cumhuriyet yakarışlarınız ? insanları fikirlerinden dolayı hakaret edecek kadar mı ? küçüldünüz ? bu kadar mı sizin demokrasi anlayışınız ?

not: AKP li değilim demokrasi aşığıyım antalyada ağaçlar yıkıldı otel yapıldı sesiniz çıkmadı reyhanlıda 52 kişi hayatını kaybetti sustunuz bodrumda yangının ardından yanan yerlere villalar yapıldı sustunuz şimdide devrim diye tutturdunuz mantığım almıyor hakaret edenler çıkar şimdi sınırı aşmamak kaydıyla onlarada eyvallah...

3|3
    1|0
  • ana karnında ki can bdp dhkp-c ktp li terör örgütü baglantısı olan partilerin partizanları degil cünkü. ne kadar kör sabit fikirli ve basit mantıklısınız ya. bugun bunu yazmaktan bıktım millete. orda ki insanlar normal insanlar degil görün bunu. normal insanlar neden polisle catıssın be kardesim? bdp li vekil olacak olan sereften mahrum itler insan canına saygı duymayan insan öldüren bir örgütün savunucusu temsilcisi iken insana yasamına saygı dıymuyor iken agaca mı duyacak. agac icin mi orda olacak. acılan dhkp-c bayraklarını görmedin mi? bu ne demektir. teröristlik bu degilde nedir.

iktidar karsıtı bir görüse sahibim fakat bu durum gercekleri görmeme engel degil. az arastır bak sende görecek sende anlayacaksın bunu.

2|1
    1|1
  • Ağacı bahane edip kargaşa çıkaranların amacı sadece hükümeti kötü gösterme çabasıdır. Sosyal medyada o kadar çok provokatif paylaşım, video, resim vs. bulunuyor ki inanılmaz. Mesela az önce baktım bir video yayınlamışlar, polis bir genci kolundan tutmuş götürüyor, sivil giyinimli biri de polise yardım ediyor genci kontrol için. Hemen yazmışlar altına ''ak parti gençlik kolları üyesi adamın yaptıklarıına bakın, polise emir veriyor'' diye gaz vermişler altına, daha sonra adamın sivil polis olduğu ortaya çıktı. Ak parti sütten çıkmış ak kaşık değil bunun farkındayız ancak bu olanların bir planlı çamur süreci olduğunu düşünüyorum. Polis arabasının camını kır, ana avrat küfret, sonra polisler bize saldırdı de, kucağına alıp sevecek hali yok. Döner bıçağını alıp polisin üzerine yürüyorsa bir adam, panzerin altında kalması akıl almaz bir durum değil. Su testisi meselesi. Eskiden kendini yakan esnaf, açlıktan ölenler, susuz kalan, çöp yığınına dönen belediyeler için eylem yapılırdı şimdilerde bir kaç ağacın ''yeri değişecek'' diye yeri göğü inletiyorlar, garip. Bu milletin tekrar o boktan durumları yaşaması lazım, şu an ki durumu analiz edebilmesi için. Geçmişin karanlık yüzü çabuk unutuldu, Avrupa'nın hasta adamıydık biz, öyle lakap takıp maytap geçiyordu Avrupa bizle. Bazıları çok özledi o dönemleri 3-5 ağaç için ''gerekirse hükümeti deviririz'' edebiyatı yapıyorlar. Hiç sanmıyorum ama bu günkü hükümet devrilirse bu gün cingar çıkaranların halini o zaman görmek istiyorum. Erdoğan' Esed gavatıyla karşılaştıranlar var gördüğüm kadarıyla.Şunu hatırlatmak isterim ki hükümet demokratik seçimle halkın yarısının oyunu alarak iş başına geldi Esed gibi silahla iktidarda kalmıyor. Siyasi kararınızı dünyada ki bütün demokratik ülkelerde olduğu gibi oyla belli ettiniz ve bu halk bu hükümete yetki verdi. Hükümet ise bu yetkisini kullanarak o ağaçların yerini değiştirmek istedi. Belli bir grup bunun yanlış olduğunu polise döner bıçağı ile göstermek istiyor ve karşısında elinde güller olan polisler görmek istiyor. Soruyorum şu durumda hangi demokratik, hangisi değildir. Ve burada sosyal medyada pc başında milleti gazlayanlar var o kadar karşı isen düşünceye pc başında milleti gazlama, kendin orada bulun.

0|0
    0|0
  • ulan antalyada aynı ağaçlar yıllardır kesiliyor niye sesiniz çıkmadı, reyhanlıda onca insan öldü nerdeydiniz?

1|2
    0|1
    • suan olan durum, son damla ıdı arkadasım. sonunda artık ınsanlar yettı bee dedı. cok da mutluyum sonunda ınsanımız ısyan ettı.

• insanımız isyan etmedi akp düşmanları ve provakatörlere inan insanlar isyan etti

• bdp liler pkk lı diyenler şimdi onlarla kolkola mitinglerdeler o yüzden ilk günler ağaçlar için miting yapanların destekcisiyim ama şuan provekatör lerle kolkola olanların değil...

• Komik ve leş bir soru olduğunun sende farkındasın ammaaa neyse

3|1
    1|1
  • Bir fetusun herhangi bir bireyden daha değersiz olmadığının yaşam hakkına karar vermenin senin elinde olmadığının farkındasın demi galiba yanlış bir benzetme yapmışsın

0|0
    0|0
    • basbakan, ve köpeklerı neden sımdı o ınsnaların yasam haklarını elınden alıyorlar? neden basbakanın elınde pekı dun o ölen genclerın hayatını almak. o kadar alısmıssınız kı ınsanların ölmesıne öldurulmesıne artık duyarızlastık kardesım dıyemıyorsunuz da benzetmen yanlıs vs vs dıyrsun. söz konusunu dogmamıs ınsanlar olunca INSAN oluyorsunuz ama dogmusların* koysalar umrunuzda mı geberırse geberlersın dımı. sus ve itaat et serefsızler ebemızı siksin dı mı

• Anlamamışsın tıpkı o eylem yapanların ölmesini istemediğim gibi bir fetusunda ölmesini istemem sana onu anlatmaya çalışıyorum asıl sen bir fetusun ölmesini sırf başbakan karşı çıkıyor diye normal karşılıyorsun bu kadar gözün dönmüş beni duyarsızlaşmakla suçlamısın birde.Ayrıca dün kaç kişi öldü nerden aldın bu bilgiyi onu paylaşırmısın

• akplilere koyun diyorsunuz bazen bende diyorum ama emin ol bugun sen ve senibi gibi koyunlar cok fazla cıktı karsıma. bu yüzden bir arpa boyu yol alamıyoruz işte...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bir fetüsü bu kadar küçümseten nedir? Yeni doğmuş bir bebeği toprağa gömmekten tek farkı daha bir hücreden farkı olmaması mı, bu onu cansız mı yapar, bu onu bir kadının vücudundan bir parça mı yapar sadece, bu onun ölüm hakkını bir kadına mı verir, senin vücudun senin kararın, peki o fetüs senin vücudun mu, çocuğunun vücudu mu? O çocuk sence ölmek mi istiyor?

Vermesi normal çünkü insan d-ne kadar küçükse o kadar çok ilgiye ihtiyacı vardır, eğer asıl soru buysa.

Ama aslında gençlere zarar verilmesinden bahsediyorsan, hayır verilmemeli. Peki elden ne gelir?

2|2
    1|0
  • Eğer başbakan her tıkırtı yapana yüz verseydi ülkenin durumu vahimdi. Ayrıca bunu kürtaj meselesiyle iliştirmen çok adice. Ikisi karşılaştırılamaz.

3|2
    1|2
  • haklısınn onlarca insanın canını yakıp rahat rahat yatabiliyo

1|0
    1|2
    • eksıyı basmıslar canım. dogruları soylemeyeceksın adamların vıcdanını sızlatmayalım yeterınce sagır ve nasır baglamıs vıcdanlarını uyandırmayalım

• haklısın canım

Yükleniyor...