Şu an dışarı çıkmam lazım ama çıkamıyorum

Geciktirince daha kötü oluyor eninde sonunda çıkmam gerekecek en geç 1 saate ama çıkmam istemiyorum korkuyorum insanlardan nefret ediyorum bakışlarından nefret ediyorum ayrıca çok sıcak ve gün hiç geçmeyecek .. ne yapıcam ben :(

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• bak sende iyi kesfetmisin insanlarin kem gözlerini,sana tavsiyem günlük evden cikmadan 7 defa aytel kürsiyi oku eger biliyorsan,bilmiyorsan bildigin dualari oku ve duat allahim insanlarin seytanlarin cinlerin serrinden sana siginiyorum beni tüm kem gözlerden koru diye dua et,allahin izniyle kimse zarar veremiyecektir.allah seni tüm kötülüklerden korusun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• istanbuldaysan ben gideceğin yere götürim seni yanın da olunca insanlar dan korkmazsın :) ama sıcak kısmına bişe yapamam .

0|0
    0|0
  • Kendini zorla, yoksa sonu bunalım olur.

0|0
    0|0
  • Belirgin bir fobin var mı insan içine çıkmaya dair yoksa sadece sevmiyor musun?

0|0
    0|0
  • cok zor bir durum bendede var.. eve cagirabilir ya da bulundugun cevreye davet edebilirsin

0|0
    0|0
  • ne olcakki ya az çıkcan yine gircen kenedene güven

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• boşver çıkma o zaman

0|0
    0|0
  • neyi geciktiyorsun ?

0|0
    0|0
  • Aynı benim dertten kızı 2 haftadır ekiyorum artık sonunda ayıp oldu 2 saate bende çıkacağım ama inan hiç gitmek istemiyorum böyle püf

0|0
    0|0
  • insanlar sana naptıki :///// sev onları.

0|0
    0|0
Yükleniyor...