Suriye'nin yansımasını görmeye başladınız mı?

Dünden bu yana hatta daha evvelden başlamış bir şey bu.

Herkes farkında ama ne kadarının farkında.

Suriye'nin durumunu herkes biliyor az çok.Esad ve muhaliflerin durumunu biliyor.Peki Suriye'nin yansımasını biliyor musunuz?Görmeye başladınız mı?

Onu bunu geçinde bu işin sonu en sonu ne olacak sizce?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• suriye de olan olaylarla burada olan olayların en ufak bir alakası yok.suriyedeki muhalifler bildiğin terörist sadece.

0|1
    0|0
    • o yönden alakası yok ama olayın geneline baktığını zaman yansıması.

Muhalifler farklı diye sonuç farklı olacak mı sanıyorsun?

• orada silahlı çatışmalar var burada sadece halk polisten dayak yiyor öyle.üstelik büyük bir kesim de değil diğer şehirlerde halkın %80 ninin bu olaylardan haberi bile yok daha koyun kitle.televizyonlar göstermediği için.en fazla 3 gün dayak yerler sonra unutulur.

• Evet medya duyurmuyor bu durumu her kanal normal yayın akışında.

Erkekler Ne Diyor 4

• Geçen gün bir makale okumuştum, esed daha içlere çekilip yeni bir devlet otoritesi kurucak yani suriye parçalanacak en iyi ihtimali bu, başka çaresi yok.

0|0
    0|0
  • Hukumet yanlilari ve karsitlari sokaklara dokulecek.Akp esadin yaptigini yapmaz diye dusunuyorum ama alk birbirini kirabilir.Cok olu cikar cok ve sonunda beklenen darbe gelir.

0|1
    0|0
  • Halkın yarısından fazlasının tek bir partiye oy verdiği, geriye kalan yirmi küsür partinin ise halkın yarısından azının oyunu aldığı; bu partileri tek tek düşünecek olduğumuzda oyların daha da azaldığı bir ülkede; "demokrasi" çığlığı atarak demokrasiyi katleden eylemcilerin saygısızlığının yansıması. Delikanlı gibi iktidara hakkını teslim edemeyen bu insanlar çareyi böyle çakal sürüsü gibi toplanıp, polise direnmekte buluyor..

1|0
    0|1
  • arap baharı inşallah türk baharına dönecek o zaman bu tayyip diğer dikdatör dediklerine önerdiği gibi defolup gidecekmi yoksa onlarımı yapacak ben ikincisini diyorum ama elbet yıkacaz onu

0|1
    0|3
    • Bu sefer dünya muhalifleri değil iktidarı destekleyecek.Şu an BM muhalifleri,Ruslar Esad'ı destekliyor.Ama Türkiye için tam tersi olabilir çünkü işlerine öylesi gelmiyor.

• verin eksileri vatan hainleri sizi cebine 3 kuruş para giren vatan satmaya müsait hale geliyo makarnaya kömüre vatanınızı satın siz

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...