Kilomdan katılamıyorum?

Okulumun yüzme takımı var çok katılmak istiyorum ve yüzebileceğime inanıyorum fakat kilomdan katılamıyorum utanıyorum çünkü hepsi çok zayıf ne yapacağımı bilmiyorum lütfen samimi cevap verin.

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• Utanma ya isteğini gerçekleştirmeye calis

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İlk olarak kendine bir güven yahu zayıflar noluyor sanki? Kilon seninhiçbir aktiviteni engellemesine bu bir eksik değil fazlada değil bunun farkına var önce2. Olarak git katil ne güzel işte zayiflarsinda. Yüzme en çok kilo verdiren spor dalıdır güzel bir vücutta yapar. Ha biri birşey derse kafana da takmayacaksn çünkü neden? İnsanlar boş boş konuşur sen sadece eğlenmene bak. Kolon yüzünden sevdüğün işlerden vazgeçme dediğim gibi kiloluk bir eksikti değil fazla da kendini iyi hissettiren sonra hiç bir önemi yok kilonun

0|0
    0|0
    • 2ay

Yorumun için çok teşekkür ederim deneyeceğim

• 2ay

Mutlaka dene çekinme utanma. Unutma sen kendine nasıl bakarsan insanlarda öyle bakar sana

• 2ay

Umarım dediğiniz gibi olur tekrardan teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 12

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• Yeteneğin varsa kilonı niye takıyorsun ki? Mankenlik takımı değil bu, yüzme.. Direk git.

0|0
    0|0
    • 2ay

Evet ama bütün vücudum ortada herkes bana bakacak

• 2ay

Haklısın gerçekten teşekkür ederim belkide ihtiyacım olan biraz destek görmekti

• 2ay

Ne demek.. Yetenek herkese verilmez, başkalarını düşünüp kendini kısıtlama. Pişman olursun.

• Katıl katıl hatlarını belli etmeden giyersen sende rahat olursun

0|0
    0|0
  • eğer çok istiyorsan katıl, o ne der bu ne der diye yaşanmaz bu hayat

0|0
    0|0
  • diyetisyene git

0|0
    0|0
    • 2ay

Başvurular önümüzdeki hafta son o kadar zamanım yok kişi

Yükleniyor...