Bana Neyi İma ediyor sizce Yardım edin Lütfen ?

Yine bugun tuaf şeyler oldu. Bugun odasında ışlerını goruyorum. Bana orhan gencebay şarkıları açıp dınletti. Vazgeç gönlum. Dilenci. Hor görme garibi adlı parçaları dinletti. saymanın yanında. Bakıp Bakıp güldü. Şarkıları kendisi dinleyıp ara ara söyledi. tuaf olan saymanın ışı olduğu için kulak vermedi. Daha sonra da Ooo fatma abla Ben Orhan Gencebaydan 3 şarkı dİnletirdim. Ayşe'den birşeyler algılıyorum dedi. Bende kafamı karıştırdığın için kaçıyorum dedim. Çıktım odasından ve bugün 10 dk.erken çıktım işten ben çıkarken telden konuşuyorum bana baktı Neler oluyor sizce ? Daha Öncesinde Bakışmaları o başlattı.Ben gözlerimi kaçırdım.Yanlış e-mail attım Başka birinin Yanında hayırdır Bana birşey mi İma etmeye çalışıyorsun dedi.Daha önceki zamanlarda ise Telden müzik dinlerken ''sen imkansızsın'' adlı parça çaldı ve ''Sende bu aralar birşey var dedi'' Bende inkar ettim.Çünkü ortada birşey yok.

Beni Aydınlatın Lütfen Kafam karıştı. Hiç normal değil Ama alay etmeyin Ne olur. O evli. Ben ona karşı birşey hissetmiyorum.O benim Amirim.

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• tabiiki samimiyetine inanıyorum lakin bir daha sorayım istedim, çünki nerden bakarsan bak olayları anlatış tarzın veya detaylara verdiğin önem sanki hiç de onu önemsemiyormuşsun gibi gelmediği için sordum,

Şimdi gelelim sorunun çözümüne, herkez diyebilirki aman hemen ondan uzaklaş ayrıl o iş yerinden falan filn, lakin kazın ayağının öyle olmadığını durumunun gerçekten zor olduğunu tahmin edebiliyorum, anladığım kadarı ile amirim , sayman gibi kelimeler geçtiğine göre memursun ve kolay kolay yer değiştiremeyeceğin aşikar..

Sen bende kararsızım falan deseydin yapacağım yorum ve tavsiyeler çok farklı olacaktı lakin tedirginim diyorsan şimdi durum değişir ablacım, Bir kere bu durumdan güvendiğin samimi bulduğun seni arkadan bıçaklamayacak bir arkadaşını haberdar edeceksin ki yarın yaşanılacak bir durumda senin kendine göre bir şahitin olsun sonuçta memurluk var işin içinde, yani sana olan ilgisinin bokunu çıkarırsa diye..

onun dışında durum şu o bir erkek, ve genel olarak erkekler boş atıp dolu tutmayı severler... senin niyetin olsada olmasada sonuçta o şansını zorlayacaktır, burda iş sende bitiyor... Yani araya mesafe koymayı ciddi olmayı bileceksin ilerde rahat olmak istiyorsan... ama ben çok neşeliyim güleryüzlüyüm sıcakkanlıyım ofiscede bir yerlere gidiyoruz midiyoruz yok geçiceksin o işleri bir kalemde.. sen ne kadar da arkadaş canlısı iyi bir kız olursan ol, sana karşı zaafı olan bir erkek bu tür normal olan her davranışı kendine yoracak, yeni senin onun yüzüne gülümseyerek söylediğin bir dostane bir günaydın bile wwaaay bak benden hoşlanıyor hacı durumuna dönecektir, erkekler bu konuda biraz kütüktür... tabiiki konuş görüş ama sadece iş için ve ciddi anlamda..

Sonra araya koyduğun mesafe onu durdurmuyorsa, sana olan bakışlarından birini yakaladığında hiç gülümsemeden x bey bir şey mi istemiştiniz diye kararlı sert bir ses tonuyla yaklaş, bir iki kez bunu ofis ortamında başkalarıvarken yaparsan o dik çıkışı bir dahaöküz gibi bakamaz geri adım atar, hemde insanlar senin durumdan rahatsız olduğunu billirler...

Bu da kesmediğini varsayarsak, kendine hayali bir sevgili edin, o şimdi senin üstüne yalnız olduğunu bildiği için daha çok geliyordur... yani ne bileyim sağlam bir dostunla durumu bilen, günde 2-3 kere 2-3 dklık sevgili sohbeti yap yalandan, ona da bir şekil duyurabileceğin, tamam canım bende seni özledim akşam görüşürüz sinema iyi fikir, bende seni hemde kocaman falan diyerek kapa telefonları, mutlaka artık durması gereken yeri bilecektir, sana sırnaşsa bile arkadaş olarak waay sende bir değişiklik var kimdir nedir falan diye hiiiç pas verme kafadan koy tepkini yok bir şey cart curt de 2. ye sorarsada boz onu gitsin sizin bilmenizi gereken bir durum değil efendim özel hayatımla ilgili de kıç gibi kalsın...

Buda işe yaramassa, bir üst amirine çıkıp konuyu güzelce anlatıp, bu durumdan rahatsız olduğunu başka bir birime ya onun ya da senin gönderilmeni istediğini söyle,

mutlaka pes edicek, önemli olan sen etme...

Baki Selam..

1|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim Beni aydınlattınız ve büyük bir sabırla yazdığınız için. Ben sheçek ataması ıle memur oldum ve Y.h.s kadrosundayım.Ben ,ihtimal bile vermedim böyle birşey henüz hiçbirşey net olmadan birşey söyleyemem Kafam çok bulandı Çunku ondan beklemıyorum. Benimle dalga geçtiğini düşündüm hep ilk başta. Yani Belkide 2.bir ihtimalle söylemek gerekirse sahipsiz olduğum için pamuk ipliğindeyim bulunduğum işe surgun geldım.

Erkekler Ne Diyor 1

• Yazınızı baştan sona kadar dikkatlice okudum, şimdi gözlerimin içine bakma şansınız yok ama gerçekten sizden rica ediyorum bir kaç saniye düşünün, ''O evli. Ben ona karşı birşey hissetmiyorum.O benim Amirim.'' sözlerinizde gerçekten samimi misiniz? yani ona karşı hiç ama hiç bir şey hissetmediğinize dair? bu cümleyi bir kez daha yazıp sorunuzu tekrarlayabiliyorsanız gayet ciddi bir cevap yazacağım ama nedense tekrar bir sorasım geldi :(

1|0
    0|0
    • emin olun ölen babamın ustune yemın ederım kı boyle bırşey duşunmuyorum. Tedirginim

Kızlar Ne Diyor 1

• mal ya nefret ederim böyle cıvık adamalrdan bide evli aman aman sakın ha hiç bir şekilde konuşma dinlemede bidaha dinlemek istemiyorum diyelilirsn

1|0
    0|0
Yükleniyor...