Holigan dedikleri bu taraftarların birliğini gördünüzmü?

Dün Beşiktaşlısı Fenerbahçelisi Galatasaraylısı beraberdi normalde birbirlerinin formasını görmeye bile tahammül edemeyenler dün birlik oldu öte yandan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terimin kızı Buse Terimde Evet bugün aynı zamanda birlik olma direnme ve haksızlığa çıkma günüdür dedi

0|0
6|8

En İyi Kız Görüşü

• Ben fanatik Galatasaraylıyım ama bundan böyle,bu faşistlere destek veren Galatasaraylı bile olsa karşısındayım

Eğer bu faşistlere karşı Gezi Parkında olduğu gibi karşı koyan Fenerbahçe ya da Beşiktaşlı olsada yanındayım

Taraftarı kendi çıkarları için düşman eden adi faşist zihniyet utansın

Hepimiz Mustafa Kemalin Askerleriyiz artık. ÖNCE VATAN

1|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Evet dün güzel görüntüler vardı.. Olması gereken de buydu zaten..

Pkk ye yapılamayan muameleler taraftar gruplarımıza yapıldı ama dün..

1|3
    0|1
  • Sonuç olarak AKP istifa...olsun artık yeter!

1|1
    0|0
  • millet ülkücüyüm diye gelmiş beni eylemde alkışlarken şimdide facebookta düşman oldular,yok siz chpnin oyununa kandınız da yok siz vatanınızı sevseydiniz zarar vermezdiniz de falan filan.

0|0
    0|0
  • Evet ama yine kendinize karşı çıkıyorsunuz. Türkiye'ye. Bu başkalarının sizi karıştırması için çok iyi bir fırsat...

0|0
    1|2
  • Bende çok şaşırdım ultraslanın gelip gfb yi kurtarması bjk le gfb nin bir noktayı tutması vs vs , hatta bir resim var yere düşen ve ağır yaralanan bir galatasaraylı var bir fenerli arkadaş formasını çıkartıp fener formasıyla gelen kanı durdurmaya çalışıyo etkilemişti beni gerçekten görmek istediğimiz dostluk bunlar.

1|3
    0|0
    • Harbi mi diyorsun ultrAslan Kadıköy temsilcisi olarak bunu bilmiyordum,link var mı ?

• Sağol kardeşim.Bakayım bir.

Erkekler Ne Diyor 8

• Helal olsun tüm taraftarlara,helal olsun Fatih Terimin kızı Buseye,

Helal olsun Melo ve Fernandes'e, yabancı oldukları halde duyarlılık gösterip,destek verdiler.

Çarşı,Ultraslan ve GFB birlik olduktan sonra,bu gücün karşısında kimse duramaz,tayyipte duramaz

2|1
    0|0
  • işte kardşlik link bizi ayırmaya çalışanda bu olayları yapanda aynı . bizi bölmeye çalışanlara karşı birleşmek pahabiçilemez

0|1
    0|0
  • orada bulunan hangi renkte olursa olsun tüm taraftarlara helal olsun

1|0
    0|0
  • sonuçta daha büyük bir amaç var ortada.

şerefsizliğe karşi birlik olmak lazim

0|1
    0|1
  • birlik beraberlik dostluk güzel şeyler ama yanlış zamanda yanlış yerde oldu bu birliği beraberliği daha çok stadlarda maçlarda görmek isterdim açıkçası

0|2
    1|3
    • Geziparkı bu olayın bahanesiydi asıl tepki Hükümeteydi

• Düşüncen yanlış Fatih Terim gibi bir adamdamı terörist ben Fenerbahçeliyim normalde Fatih Terimi sevmem ama Helal olsun diyorum BDP konusunda haklısın onlar bir Terörist ama adamlar Atatürkün Meclisinde siyaset yapıyorlar Halkın uyanması lazım

• Fatih Terime terösit demedim o imparator o başımızın tacı ona laf söyliycek en son kişi benim benim dediğim tamamen bdp lilerle tkp lilerle dhkp-c lilerle ilgili onları kapsıyor ben onların olduğu tarafta olmak istemiyorum sadece onu söylüyorum

• kısaca düşman kardeşler diyebiliriz

0|0
    0|0
  • Netice olarak hepimiz Türk'üz,takımlar yüzünden ayrılamayız.

0|1
    0|0
  • helal olsun hepsine,şu görüntülere bakın link

duyduğuma göre buraya takılan bir bayanda varmış içlerinde,gözaltına alınmış

2|2
    0|0
Yükleniyor...