Gülünç takıntılarınız nelerdir?

Gülünç takıntılarınız nelerdir? kimisi yatmadan önce sirkeli su içer kimisi ters dönmüş terlikleri çevirir, siz ne yaparsınız?

0|0
8|12

En İyi Erkek Görüşü

• gülüncekse nedens takıntılığımı söylim ki :D

1|0
    0|2
    • salağın biri herkesi eksiliyor vallahi ben değilim -_-

• tanımıyosan , dialoğun olmamışsa , kabul etme , burda kimse kimse kabul etmek zorun da değil , tadını da keyfini de sakın hiç bozma değmezler çünkü :>) anlaştık mı . kendine cici bak , kal sağlıcakla , iyi günler .

• haklısın öyle valla, teşekkür ederimm, iyi günler :))

Erkekler Ne Diyor 11

• Markette alışveriş yaparken, ne olursa olsun 1lt yağda olsa, diş macunu da olsa, bira da olsa, asla rafın en önündekini almam, mutlaka ön sırayı açar arkadan alırım. Sebebi de belli, herkesin o ürüne ellemiş olabileceği fikri beni rahatsız eder.

2|0
    0|1
    • aynen bak onu bende yapıyorum arkaya doğru 3. ya da 4. sıradan alıyorum

• valla bu dünyada yalnız olduğumu düşünüyordum ama yalnız değilmişim. :) :D

• öyle deme, partisini kursak tek başımıza iktidara geliriz.asdfgh

• Yemekte asla konuşmam + acısız bibersiz yemek yemem :)

1|0
    0|2
    • benim aşkım da öyle ya yemekte asla konuşmaz ppööööfff sıkılıyor insan bir süre sonra yemekte ajnsdnasnbdasfdbhl

• nerdeyse motorumla yatacam takıntı oldu vazgeçemiyorum ger gece yatmadan önce tozunu alıp ole yatıyorum :D

1|0
    0|2
  • Yardima ihtiyaci olan birine yareim etmeyince basima hirsey gelecegin sanirim.

2|0
    0|1
  • Televizyonun ses seviyesi ayarlanırken hep 3 ve katları yapmaya çalışmaktadır. manyaklığa bak, kısık mı olucak 3 çizgi, biraz daha açalım 6 çizgi. yüksek ses için 9 veya 12.Çok mantıklı açıklamasi var aslinda bu hareketimin

1|0
    0|1
  • Yolda yürürken garip ve iğrenç görüntülü biri, bir dilenci, bir tinerci veya ucube görünümlü birini görsem gölgesine basmamaya özen gösteririm :) İşte takıntı.

0|0
    0|0
  • Simetri rahatsızlığım var.durmadan bir şeyleri düzeltiyorum.Kimisine komik geliyor kimisine traji-komik.

0|0
    0|1
  • öğle bir takıntım yok ya benim sadece evimde eşyalırımın yerini karışmasından hoşlanmam :D

0|0
    0|0
  • Kendi dağınıklığım içinde düzenim var. En ufak bir şeyin yeri değişse deli olurum, krize girerim...

0|0
    0|1
  • çay kahve su kola vs vs son yudumu içmem.

0|0
    0|0
  • Bende de simetri hastalığı var...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• yemege baslamadan önce cikolata yemeliyim yoksa yiyemiyorum sanki

istahimi aciyor gibi geliyor bana hatta bir kere restorantta önce tatli gelsin dedim

adam nasilyani ? yemekten önce? neden ? durmadan sorular sordu az utanmistim :))

ve nereye gidersem gidiyim evdede disardada yanimda hep 1,5 litrelik su tasiyorum susarsam diye korkuyorum :))

ve cok skissam bile altima isicek hale gelsemde, evdee bilee wc temizlemeden oturamiyorum benden önceki belki uzun oturmus terlemistir düsüncesi :))

0|0
    0|0
  • Simetri hastalığı var bendede...

0|0
    0|0
  • Çay içerken içerken ilk doldurulan bardağı asla içmem : / Sebebini bende bilmiyorum...

1|0
    0|1
  • Su icerken sonuna kadar icemem az bisi bardakda kalir mutlaka

0|0
    0|0
  • Öyle takıntılarım yok.

0|0
    0|0
  • Herkesi adam sanma takıntım var üzülmeden yasayamıyorum.

0|0
    0|0
  • terliklerimi bir köşeye alırım ikisinide düzgünce çeviririm birde halının üzerinde herhangibir şey kalmamasına dikkat ederim yoksa uyuyamam

1|0
    0|1
  • Bazen yemek yemeden önce tuzu omzumun üstünden savururum.

2|1
    0|1
Yükleniyor...