Kapat

Banyoya girmeden önce hazırlık yaparmısınız ?

arkadaşlar ne gibi hazırlıklar yaparsınız ya da banyoyu aç karnınamı yaparsınız yoksa tok karnınamı nasıl yaparsınız ?

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

• banyoya girmeden önce banyo sonrası bakım ürünlerimi hazırlarım ve 1 bardak anti-şişman bitki çayımı içerim... kil maskemi, şekerli ballı peelingimi ve yağ karışımımı hazırlarım...manikür-pedikür karışımlarımı hazırlarım koyarım... tırnak makası törpü kütikül ürünlerimi hazırlarım hepsini küçük tuvalet masama dizerim

2|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 8

• büyük bir şölenle giriyorum banyoya :)

aç karnına

1|0
    0|0
  • Yalnızca kıyafetlerimi ve bakım ürünlerimi hazırlıyorum.Aç veya tok olduğuma bakmadan umursamaksızın duşa giriyorum.:D

0|0
    0|0
  • Acken girerim havlumu falan hazirlarim. Doyunca gobek varmis gibi durur.

0|0
    0|0
  • Genelde işten gelince açken girerim,giyeceğim eşofmanlarımı,iç çamaşırlarımı falan hazırlarım.

0|0
    0|0
  • bilmem kafam esince giriyom banyoya hiç öyle hazırlıklarım yok:D

0|0
    0|0
  • Genelde aç karnına yaparım.

0|0
    0|0
  • tok karnına kalp krizi riski varmış..aç yapılması iyi

0|2
    0|0
    • aynen evet bende duydum öyle sağlık acısından zararlı ac karna gırmek lazım

• iste kurabiye olsun kola olsun bavullar falan hazır hey allahım :D

açsam girerim çıkınca rahat rahat doyururm karınımı sonrada uyurum :D

1|2
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 4

• Tok karnına banyo yapmak iyi değildir.Yemekten en az bir saat geçmesi gerekir.

0|0
    0|0
  • Aç karnına yapmaya çalışırım. Bildiğim kadarıyla mide dolu iken banyo yapmak kalp krizi riskini arttırıyormuş.

0|0
    0|0
  • yemek yerim sonra yatarim ögleden sonra kalkar dusumu alirim direkt, kahvalti cok sevmem arada yaparim ...

0|0
    0|2
  • yarı aç ya da yarı tok karnına yaparım genelde.

0|0
    0|0
Yükleniyor...