Muslera ve Sneijderin Olmasi Sizce Derbilerde Galatasaray İçin Çok Büyük Bir Avantaj Değilmi?

Ligde haksız rekabet lakabı verilen Muslera ve ligdeki en iyi orta saha oyuncusu hatta ligin en iyi oyuncusu olarak gösterilen Sneijderin olması sizce büyük bir avantajmı?
Iki oyuncunun istatistiklerine baktığımız zaman büyük maçlara damgasını vurduklarını görüyoruz

0|2
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• Muslera konusuna katılıyorum , tek başına fark yaratabiliyor. Geçen sezon lig maçında farkı önleyen isimdi. Super kupa finaline damga vurdu.
    Fakat Sneijder konusu olmamış , en iyi orta saha derken? Eğer defansif anlamda bakarsan Atiba en iyidir, ofansif olarak sneijder iyi dersen olabilir
    Sneijder ile Oğuzhan 14 milyon euro transfer bedeliyle en pahalı oyuncular. Ayrıca eski performansini aratıyor
    Ayrıca Beşiktaş ta orta saha zenginli ve ligin en iyi bekleri ile büyük avantaja sahip

1|0
    0|0
    • 2ay

Defansif konusunda haklısın Atiba gerçektende iyi oynuyor Melo gittikten sonra zaten defansif anlamda en iyi liberoydu. Sneijder ve Oğuzhan evet öne çıkan isimler ama Sneijderin bir marka olması ve derbilerde Oğuzhana nazaran inanılmaz işler yapması daha ön plana çıkarıyor. Bekler evet önemli ama Muslera ve Sneijderin derbilerde oynaması taraftara ap ayrı bir güven veriyor.

• 2ay

Adamına gore muamele en iyisi bunu anladım , saçma sapan şeyler yazan birine sana yazdığım gibi yazmiyorum mesela

• 2ay

Haklisin

En İyi Kız Görüşü

• Muslera bitane zaten♥♥

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• İki oyuncuda mevkilerinin en iyi oyuncularından ancak Sneijder yanlış oynatılıyor sürekli sol çizgide bu oyun tarzıyla bile asistleri güzel ama hani tam olarak forvet arkası oynasa sola hapsolmadan kaleye daha sık şut atabilir daha çok katkı sağlar dikkat edin gnlde sol çizgide.

1|0
    0|0
    • 2ay

Evet genelde Brumaya yakin oynuyor ve Riekerink Sneijderi çok koşturuyor Hamzaoğlu doneminde forvet arkasi oynarak Galatasarayi şampiyon yapmisti.

• 2ay

Oynaması gereken yer orası aslında tam performans alamıyoruz aslında bu şekilde.

• Snejder eskisi gibi formda olursa muslerada dahil bide üstüne bruma faktoru tamamdır. Yinede bjk zorlu mac gerçekten zorlu mac.. Belki kazanırız kım bilir ki? :)

1|0
    0|0
  • Muslera olması yeter shjds

1|0
    0|0
  • en iyi orta sahanın Sneijder olduğunu kim diyor? Sneijder geçen sezondan beri sıçmakta. Ligdeki en iyi orta saha Sosa ve Oğuzhan'dı. Sosa gitti bu sene de Talisca geldi. Atiba - Gökhan İnler- Oğuzhan - Talisca orta sahası ligin en iyi orta sahasıdır.

0|1
    1|1
    • 2ay

Yani o senin kendi düşüncen ben kamuoyunun görüşünden bahsediyorum. Sana göre Bjkye kim gelirse gelsin en iyi oyuncu o olur.

• 2ay

Tabiki hayır :) Açıp istatistiklerine bakabilrsin kendinde. Ben bu futbolcular Beşiktaş'ta diye söylemiyorum veriler söylüyor ztn bunu. Kaleci konusunda hak veriyorum Muslera ligin en iyisi ama orta saha içn aynı şey geçerli değil.

• Bırak rakipler düşünsün bizim keyifler gıcır😉😉😉

https://youtu.be/Zg_YI8YSEl0 ve bu da var unutmamak lazım 😉😄

0|2
    0|0
  • sneijder eskisi gibi değil bruma büyük avantaj bence

0|1
    0|0
  • Sneyder eskisi gibi değil çöküş dönemine geçti 2 sene önceki performansa bak birde son 2 sezonki performansa bak

0|1
    0|0
  • Geçen sene aynı iki oyuncuyla Sizi içte dışta eze eze yenmedik sanki.

0|1
    0|0
    • 2ay

4 seneden beride Galatasaray sizi içerde dışarda yeniyor ama istisnalar kaideyi bozmaz.

• 2ay

Sen kusura bakma ama... En son içerde dışarda eze eze biz kazandık. Maçın kahramanı GS adına Muslera idi.
      Geçmişle övün sen. Quaresma bana göre yıldız değil. Ama O Avrupa şampiyonu kadroda iken, Senin Shneijder plaj futbolu oynuyordu... Eskiden öyleydi, böyleydi... Hadi kuzum sen bit pazarına.

• 2ay

En son maçı biz kazanmıştık hatta kupa kazanmıştık sanirim unutmuşsun😀Sneijder Hollandanin 10 numarasi ve lideri Qauresma ise Portekizin sıradan bir oyuncusu 😀Kıskançlıktan arınmanız lazim

• Bjk de az değil , demba ba gomez , vs vs xd

0|0
    0|0
  • Muslera ya kefilimde , şınayder tartışılır

0|1
    0|0
  • Muslera'nın olması derbi için değilde galatasarayın ligde iddalı olmasında ki tek avantaj , sneijder olmasa kadro kurmak daha kolay olurdu

0|0
    0|0
  • fenerliyim ama besiktasta da caner talisca oguzhan quaresma var

0|1
    0|0
  • bizde yıldız adamlarda takım var

0|1
    0|0
  • yoo değil

cimbom dedinmi akan sular durur

0|0
    0|0
  • futbolcu futbolcudur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• muslera avantaj bjkdede talisca var kalecileri yok ama

0|1
    0|0
    • 2ay

Yani Talisca bence Sneijderi yolda gorse imza ister😀

• 2ay

ben ünlü olarak yapmadım yapacaklari katki olarak dedim yoksa tabiki erende rvpyi gorse yolda imza ister mesela 😀

• 2ay

Sneijder iyi oynuyor ama Rvpyle kiyaslanmaz.

• avantaj evet

0|1
    0|0
Yükleniyor...