Göbeğim gitmiyor yardım edin?

Kesinlikle yağlı göbeğim yok 182 66 kiloyum ama sert şişkin bir göbeğim var ne yaptıysam gitmedi sağlıklı besleniyorum spor yapıyorum ama gitmiyor ne yapmamı önerirsiniz benim gibi olan vardır mutlaka bir çare bulalım yoksa çıldırıcam 😔😔😔

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• koş ve mekik cek

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• sert şişkin göbeğin tek çaresi mekik ve benzeri sıkıştırıcı sporları yapmak.

0|1
    0|0
    • 2ay

Değil işte değil olmuyo 4 aydır mekik çekiyorum hiçbi faydası olmadı

• 2ay

düzgün çekmiyorsundur. emin ol işe yarar. doğru yapmalısın.

Kızlar Ne Diyor 2

• Duruş bozukluğu Lordoz olabilir, bir araştır

0|1
    0|0
    • 2ay

Yok değil küçüklüğümden beri dimdik yürürüm

• 2ay

Agirsaglam gobekten kurtul yaz youtuba onu bir izle. olmadı doktora git. daha ciddi bir şey olabilir. benimde mesela gobegim var sayilir ama ideal kilodan biraz fazlayim ve seninki gibi sert değil onun dışında genetik olabilir. babandan falan benim şahsen öyle :)

• Doktora git belki karnında veya midende bir problem vardır?

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• gunluk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor

0|0
    0|0
    • 2ay

Ben kilo vermek istemiyorum almak istiyorum gainera başladım fiziğim gayet iyi 5-6 kilo eksiğim var sadece ama değişik bir göbeğim var gitmek bilmiyor

• 2ay

gainerın amacı klo alamayan ınsanlar ıcndır yuksek kaloriye sahıptır.. sen gobegımı erıtecem dıyorsun ozaman yag oranını dusurmelısın bunun cıınde yazdıgım gıbı kalorı acıgı yartmalısın.. yag oranın dustukten sonra gobek probelmın bıttkten sonra dengelı bır sekılde hacım yapmaya baslarsn

• 2ay

Bende kilo alamıyorum zaten ve göbeğimde hiç yağ yok gibi ele gelmiyo göbeğim çok sert sadece çok yersin şişersin ya aynı öyle hep yağlı olduğunu düşünmüyorum

• kalori hesabi tut yediklerine dikkat et muhtemelen kaloriye dikkat etmiyorsun

0|1
    0|0
  • kadinsi yrk emen bebeksin one la 182 66kilo halinden utan rezil herif sen kerhanede falan calis kizdan farkin yok dusuk testesterone b1tch

0|0
    0|0
    • 2ay

Gel bakalım sen özele umarım aynı şehirde oturuyoruzdur 66 kilonun neler yapabilceğini gösteriyim sana

• 2ay

Yav hee

• 2ay

tamam

• çok mu şişkosun az yemek o zaman

0|0
    0|0
Yükleniyor...