Evet Bugünkü Haberlerin başında 'Gezi Parkındaki Olaylar'

AVM İçin İstanbul da ki gezi parkını yıkmaların bir Konyalı olarak yanlış buluyorum. Türkiyemizi Avm gökdelen gibi şeylerle değil doğallığı yeşilliği masmavi denizi ile görmek kadar güzel birşey varmı? Tamam Avm olabilir ama neden parkın orası. Başka yerlere açılsın. Parklar gitmesin. Konyadayım ve konyalıyım konyada böyle birşey olsa bizde karşı çıkarız ama nereye kadar. İstanbuldaki bu olayları destekliyorum. Zaten avm içindeki mağaza sahipleri 'Tepki olarak ben böyle bir AVM'ye girmem, kan dökülmüş bir yerde mağaza açmam. Ben Karadenizliyim, yeşile aşığım. İnsanlar ağaçları korumak için bu kadar reaksiyon veriyor. Ne Gezi Parkı’nda ne de Emek Sineması’nın yerine yapılacak AVM’de yer almam" demişler. İstanbuldaki olayların olması bizi üzüyor. ama başarılı oluyorlar. Sizin görüşleriniz nelerdir?

Güncellemeler:
Benim Görüşlerim bunlardır arkadaşlar. Yanlışım varsa düzeltiniz. Herkes görüşlerini açıklayabilir. Ayrıca polisin işi ne kadar zor. Polis yanlışmı yapıyor yoksa onlara verilen emirler böylemi? Asker ve Polis bugün karşı karşıya geldi resmen. Ne olacak bu Ülke?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Bugun gelinen durum on yilin birikimidir.

0|0
    0|0
  • polise de yazık ordaki insanlara da . ama bana tepki abartılıyo gibi geldi. düşürülen uçaklar, atılan bombalar ,patlayan arabalar, ölen yüzlerce insan, şehitlerimiz için bukadar eylem bukadar ses olmadı . belki insanlar yeni uyanıyodur eğer öyleyse umarım bundan sonra da yaşanılan haksızlıklara karşı tek vücut olunur. İstanbul dışına da duyarlılık artar umarım

0|0
    0|0
    • Şehitlerimiz için. Müslümanlık için yürüseler keşke. keşkee. Poliste bir emir kulu .s

Erkekler Ne Diyor 1

• güzel olan herşeyi yokediyolar.. özellikle o alan seçiliyor.. iktidara geliriz, umursamadan istediğimizi istediğimiz yere dikeriz mesajı

0|0
    0|0
Yükleniyor...