2016-17 sezonu #Euroleague Final Four İstanbul'da yapılmasına karar verildi. Görüşleriniz nelerdir?

Avrupa basketbolunun 1 numaralı organizasyonu olan #euroleague bu sezon İstanbul'un ev sahipliğinde düzenlenecek olan Final Four sonucunda kupa sahibini bulacak. Son senelerde kulüplerimizin iddialı oldugu bu kupada ülke takımlarımızın kupayı kazanması hiçte uzak bir ihtimal değil. 2016-17 sezonunda ülkemizi Fenerbahçe, Efes Pilsen, Galatasaray Odeobank, Darüşafaka Doğuş temsil edecek. Bu organizasyonun ikinci kez İstanbul'da düzenlenecek olması gerçekten ülke basketbolu adına gurur verici bir olay ayrıca takımlarımızın en iyi oldugu bir dönemde İstanbul'da yapılacak olmasıda ayrıca ekstra bir şans...
Takımlarımıza #euroleague bol şans... :D

2015-16 Sezonu Final Karşılaşması

Takımlarımızın şansını ne görüyorsunuz? (+1)

Güncellemeler:
2ay FF Ataköyde Sinan Erdem SS yapılacak. Resmi açıklama Salı günü kamuoyuna duyurulacak. Turnuvanın Avrupa yakasında yapılması isabetli bir kara olmuş, hem kapasite çok hem de ulaşım açısından en elverişli olanıydı, havalanı falan çok yakın...

0|1
3|23

En İyi Erkek Görüşü

• Çok güzel bir haber! Ülkemiz adına da oldukça sevindirici. Ev sahibi avantajıyla bari bu sene kupa ülkemize gelsin istiyoruz!

0|1
    0|0
    • 2ay

inşallah 4 takımla katılıyoruz bir tanesi alsın bir zahmet :D ama dedigin gibi gerçekten güzel bir gelişme

• 2ay

Yatak sayısı ve tesisleşmenin de artması gerekiyor bence. Salt stad ya da spor salonu yapmakla olmuyor bu işler. Tabi bir de iyi bir diploması! Daha geçtiğimiz günlerde dumanı tütüyordu;Katar ve Rusya'nın Dünya Kupası organizasyonunu almak için FIFA'ya ciddi ciddi el altından ödemeler yaptığı söyleniyordu.

• 2ay

diplomasi çok önemli, konaklama ve ulaşımı çözmek çok önemli, lobicilik falan var. bu fifa ya el altından para ödeme olayları hep bir var hatta federasyon başkanını başını yaktı bu olay adı aklıma gelmedi adamın ama doğru noktalara değiniyorsun gerçekten. katılıyorum sana

Kızlar Ne Diyor 3

• Fenerbahçe takımi güzel bir kadro kurdu, gene başarılı olur. Süpriz olaraksa Darüşşafaka Doğuş takımından başarı bekliyorum.

0|1
    0|0
    • 2ay

Daçka da sessiz sakin alttan alta iyi işler yapıyor bence, Fenerbahçe konusuna girmiyorum çünkü söylenmesi gerekeni sen söyledin zaten bir ek yapmak gerekirse Efesteki koç değişikliğinden dolayı Efesten bir kıpırdama bekliyorum

• süper haber

0|1
    0|0
    • 2ay

kesinlikle süper haber özellikle türkiyede ciddi bir basketbol sever bir kitleninde oldugunu düşünürsekbunu kendi şehrinde oynanmas gerçekten güzel haber

• bence iyi olacak bu yıl

0|2
    0|0
    • 2ay

bende güzel bir sezon bekliyorum, ilgili misindir takip eder misin ne güzel

Erkekler Ne Diyor 22

• Ülke basketbolu için sevindirici. Zaten tesis olarak yıllardır hak ediliyordu ve 2012 de final four yine Turkiye deydi. Bu sene de en büyük etken Türk sponsorlar oldu. Özellikle thy para yağdırıyor İnşallah takımlarımız o sahneye çıkıp bu avantajı kullanır

0|1
    0|0
    • 2ay

tesisler olarak alt yapımız gerçekten çok çok iyileştirdik, sponsor etkiside doğru ama basketboluda oynuyoruz artık cazibe merkeziyiz işin açıkcası yabancı takmların oyuncularına bakıyorum mutlaka bizim ligimizde oynamış bir basketbol geçmişleri var bunların hepsi iyi

• Bu sene inşallah kazanıcağız. Finalde 1-2 hata yüzünden kaybettik sağlık olsun.

0|1
    0|0
    • 2ay

efsane bir maçtı gerçekten, bu ufak tefek hatalar tecrübedir, bu sene gene otorilere göre muhtemel final adayı ayrıca bu sene efesteki koç değişikliğide onları yukarları taşıyacaktır diye tahmin ediyorum

• bizim lig nba'den sonra ki en iyi lig. biraz özen göstersek her yıl ülkemize gelir euroleague şampiyonluğu

0|1
    0|0
    • 2ay

katılıyorum yorumuna ayrıca FF ve Final de oynama alışkanlığını bir edinse takımlarımız ve süreklilikte yakalasa nasıl ki bir dönem italyan takımlarının bir dönem yunan takımlarının bir de dönemde ispanyol takımların kupaya koymuş oldukları ambargoyu bizim takımlarımda yapar, Türkiye Basketbol F. ülkemizde basketbolu gerçekten eskiden beri çok profosyonel yürütüyor. Bu da ülke basketbolunu yukarıya çekti ve basketbol oynayanlar için cazip bir lig haline gelmesinde çok katkı yaptı. 10 yıl içindede ciddi başarılar gelecek ben buna inanıyorum

• iyi olur

0|1
    0|0
  • güzel..
    yıllardır bekliyorduk bunu..

0|1
    0|0
    • 2ay

kesinlikle güzel bir gelişme bir de kupayı takımlarımdan biri olsa süper olur :D

• o tarihe daha çok var, yine terör saldırısı falan olur iptal ederler kesin

0|1
    0|0
    • 2ay

bu organizasyonun şu bu gerekçelerle iptal edildiği hiç olmadı mayıs ayında yapılacağı için gerekli önlemler alınır sıkıntı olmaz bence inaşllah avrupa yakasında olur İstanbul'da yapılacağı belirtildi ama detaylandırılmadı daha hangi sahada oynanacağı

• 2ay

ülker arenada yaparlar muhtemelen

• 2ay

demeseydin keşke öyle ama banada öyle geliyor çok uzak ora ya :( Sinan Erdem var burda 16BİN normal kapasite sandalye konunca 22BİN oluyor

• Olması gereken...

0|1
    0|0
    • 2ay

İstanbul'da yakın bir takvimde FF bekliyorduk zaten iyi oldu haklısın

• güzel olacak :)

0|1
    0|0
  • geçen yıl kupa 1 de finalimiz , kupa 2 de şampiyonluğumuz var.. takımlarımız gerçekten çok iyi durumda.. final four a kalan takımımız ne yapar eder o kupayı alır... ben diyorumki "O KUPA BURADA KALACAK"

0|1
    0|0
    • 2ay

inşallah bu temennine bende katılıyorum, uzun soluklu bir sezon olacak umarım kupa İstanbul'da kalır

• Türk hava yolları sağolsun...

0|2
    0|0
    • 2ay

etkisi var ama ana etken ve tek etken gibi düşünmek doğru değil bence, avrupa basketbol federasyonu başkanıdabir türk ayrıca türkiye baskteblo federasyonuda çok etkili ayrıca türkiyede oynana basketbolda kaliteli sırf thy ismini öne çıkarmak digerlerine haksızlık olur

• Keşke finalde iki Türk takımını seyretsek

0|1
    0|0
    • 2ay

kesinlikle süper olur benim ve eminimbir çoğunun aklından geçen bu ama en azından bu sezon için erken sanırım ama gelecek sezonlarda inşallah olur, bu turnuvanın en tepesinde iki türk takımı hayalii bile süper :D

• Hayırlısı olsun

0|1
    0|0
    • 2ay

aynen öyle hayırlı olsun, umarım 4 takımla temsil edildiğimiz bu turnuvada 4 lü finale en az 1 takım sokarız

• Fenerbahçe kupayı alacaktır diyorum bu sene hayırlı olsun dörtlü final şimdiden

0|1
    0|0
    • 2ay

kadrosunu bozmadı bu bir artı gerçekten bir de yeni siyahi oyuncu aldı
      turnuvanın iddialı takımı kuşkusuz haklısın

• 2ay

inşallah

• harika olur

0|1
    0|0
    • 2ay

kesinlikle harika olur ciddi anlamda bir basketbol potansiyeli olan bir şehir İstanbul

• Fenerbahçe dışında final four a kalacak Türk takımı olmaz bence

0|1
    0|0
    • 2ay

evet Fenerbahçe bu senede 4 lü finalin en büyük adayı ama Efesteki koç değişikliği iyi yansıyacaktır bence ayrıca GSO bankta içerdeki maçlarda zorluk yaşatacaktır diger avrupa devlerine, güzel olacak yani kısacası

• 2ay

Son sekizde dacka ve Efes olabilir de son dört zor

• 2ay

e tabi dakça zor haklısın efes e bir nebze şans tanıyorum çünkü çok tebrübeli ve yabana atılabilecek bir takım değil hiç bir zaman, kupayı fenerbahçeden bekliyorum bende çünkü kadroyu bozmadı

• THY Kazandi!

0|2
    0|0
    • 2ay

Ana sponsorların etkisi oldu kuşkusuz bu 4 lü finalin istanbula gelmesinde, bende zaten 5 yıl içinde bu FF İstanbul'da yapılacağını tahmin ediyordum, iyi oldu istanbula gelmesi bence

• 2ay

fener biraz öne çıkıyor haklısın ama diger takımlarda iyi bence çok can sıkıcak diger takımların, umarım kendi takımlarımız birbirlerinin ayağına sıkmaz, ayakbağı olmaz, bu işlerde yunan ve ispanyol takmları çok iyi allem ediyorlar kallem ediyorlar ayarlama falan yapıyorlar mücadele eden takımlarını yukarıya taşımayı biliyorlar, yani ince hesapları

• 2ay

Umarim, ama dedigim gibi fener bu sene eurolegua sampiyonu olur büyük bir ihtimalle.

• taraftarımızın da desteğiyle bu kupa bu sene bizim olacak inşallah çok iyi bir haber 💛💙

0|2
    0|0
    • 2ay

gene finali Fenerbahçe - CSKA oynar deniyor otoriteler bu senede oranlarda iki takımın çok yakın, inşallah diyelim

• FENERBAHÇE bu alemin kralı

0|1
    0|0
    • 2ay

basktetbolda çok yol aldı haklısın

• Umarım bizimkiler finale kalır, kalırsa şampiyon çıkarırız

0|1
    0|0
    • 2ay

4 lü finalde olması beklenen bir ekip zaten, o stresi kaldırabilirse kupa İstanbul'da kalır. Bu da güzel olur gerçekten

• Şampiyon bu sene Obradovic önderliğinde biziz derim o zaman

0|1
    0|0
    • 2ay

kadrosunu bozmayan iki takımdan biri fenerbahçe digeride cska moskova
      gene bu iki takımın finali öngörülüyor ama ben bu iki takımın yanına iki takm daha var kafamda, her şeyin hayırlısı tabi fener yakışır olur inşallah

• 2ay

Geçen sene biliyosun 20 sayıdan geldik finalde elimizden son anda bogdanovic atamadı uzatmaya gitti biz inanıyoruz bu sene olacak

• finale Fenerbahçe çıkarsa güzel olur

0|1
    0|0
    • 2ay

4 lü finale kalır artık tecrübede edindi. Bu senede final uzak ihtimal değil bence basketbol otoriteleride böyle düşünüyor hem

• 2ay

evet aynen

• Eskiden euroleague nickli arkadaş vardı o bu habere çok sevinecek

0|1
    0|0
Yükleniyor...