Destek olan çıksın dışarıya destek olsun. Bıktık artık şu sorulardan diyenler...

Valla aynı soruyu cevaplamaktan sıkılmış bulunmaktayım. Destek olanlar gitsin sabahlasın yahu ne bu her 10 dakika bir aynı soru. Herkes haber muhabiri olmuş. Benim gibi sıkılanlar kimler? :/

0|0
10|16

En İyi Erkek Görüşü

• Ben de sıkıldım. Soru görünce de dayanamıyorum. Yeter ulan yeter, provokatör olmuş herkes.

2|0
    7|2

Erkekler Ne Diyor 15

• klavye mi dağıttı devlet ücretsiz olarak ?

6|0
    2|1
  • aynen.bi de olayı başlatan bizimkiler biz konuşmuyoruz daha bugün lan akp ye karşı gösteri varmış diye haberi olan ulusalcılar konuşuyor.bir de çıkmış reddediyor atatürkçüler başlatmış eylemi :/ link

2|2
    2|3
    • hahahah :D:D trajikomik

• öyle ama eylemleri destekliyorum tabi yanlış anlaşılmasın.yalnız burdan böyle şov yapmak saçma bordo klavyeliler gibi

• Aynen

• Ben çok sıkıldım, hatta bana küfür eden ateist, teist, pkk sempatizanı arkadaşlarımı öpüyorum biraz daha çabalayın.

Not: Sayın site yönetimi umarım gerekli tedbirleri alır.

2|0
    6|1
    • Nereye alacak kırmızı balonların çoğu dediğin kişiler. :/ hususi seçiyor sanki.

• Olsa keşke.

• Olur olur, Devlete polise küfür edenler şimdi mışıl mışıl yatakların da yatıp nasıl olsa yarın herşey unutulur zannetmesin.

• duydum ki bizi bırakmaya azmediyorsun etme

başka bir yar başka bir dosta meylediyorsun etme

2|3
    1|1
  • Beşiktaşta acayip bir hareketlenme var şimdi geldim içeri başka yerlerdede böyle mi?Herkez tencere tava eline almış çıkmış

1|0
    0|0
    • Akşam yürüyüş falan vardı Bursa'da daha ne yaptılar bilmiyorum.

• Anladım o zaman pekde bişey yokmuş

• Bursada hareket yok

• Bence jack ass izlemenin zamanı gelmiştir ! :D

1|2
    4|2
  • provokasyon her yerde.

3|3
    6|1
  • Adamlarin beyinleri bu nerde popüler bir konu hadi soru soralım oh yeah populer oluruz mantiği.Yalçın çakır terk alayı

1|2
    2|1
    • dsfafasdfasdg :D:D

• Aynen Türk milleti sürü psikolojisi ile hareket etmek yerine gerektiğinde tepkisini gösteren bir halk ve bilinçli bir toplum olsa idi şuan bunlar kene gibi sömürüyor olmazdi ülkeyi neyse güzel soru verdi 5 yıldızını

• yapıları böyle değişmezler.. teşekkürler

• Provakasyon değil bu olanlar

Asıl soykırıma girişmiş vicdansız hükümete çığ gibi büyüyen tepkidir

Tepkiden daha fazlası olacak

Bekleyin

Hükümsüz kalacak bu hükümet ve hüküm

Aziz TÜRK Milletinin olacak...

2|0
    0|2
  • Kimseye tavsiye etmem gitmesini böyle olaylarda olayları çıkaran insanlar karışıklıkta traf olmayan insanları polis yapmış gibi katledebiliyo aman dikkat tahriklere kapılmayın bizim silahımız oyumuz

1|0
    0|1
  • Seni gorunce yakup kadrinin sodom ve gomore kitabi geliyor aklima.

2|0
    0|1
  • 1 kişi sorsun gerisi yorum yapsın puan kazanmak için neler yapıyorlar

1|0
    2|0
  • link

tophanedeki tayyip yandaşlarının tepkileri...!

ellerdeki silahlara dikkatinizi çekmek istiyorum

0|0
    0|0
  • tebrik ederim. +5

1|0
    3|1
  • Devrim sokaklardadır değil mi? Bunun için buralardan toplaşıyor insanlar. Sen sorulardan değil konudan bıktın. İnsanların bu mücadelesini görünce sessiz kalmaya içim elvermiyor ben de gideceğim elbet. Bu ağaç meselesi değil birikmiş öfkenin kusumu. Adım adım alınan özgürlüklere, zorbalıklara başkaldırış. Bir yerden patlayacaktı elbet ve patladı hepsi bu. Peki neden şu gözle bakmıyorsun insanlar bunu istemioyrsa akp neden hala zorla bir şeyler yapmaya çalılıyor ? bu halkı sitlemediğini gösteriyor. Dediğim dedik çaldığım düdük hesabı.

6|0
    0|1
    • Ben porovokasyon olan eyleme destek vermem çünkü onlarda bir sürüdür. Bu halktan da bir şey olacağına inanmıyorum şahsen.

• İnmese bile dişimizi göstermeliyiz...

• Peki bakalım.

Kızlar Ne Diyor 10

• Dışarıya çıkmadığımızı veya birşey yapmadığımızı bilemezsin. Sıkıldıysan flört kategorisinde takılabilirsin. Her soruyu yanıtlayacaksın diye kaide yok.

8|1
    4|4
    • Ben bu soruya bu konudan sıkılanları çağırdım sana ne oluyor pardon?

• ben bu soruyla çok ilgilendim. ne kadar yalaka varsa toplanmış; benim ilgi alanım da bunları adam etmek.

• hakaret yakışmamış soran... sende beni yanlış mı anladın pentin ?

• ksden disinda sosyal aktiviten yok mu orda takilirsin canin da sikilmaz.

8|4
    6|5
  • aynen ya.bir de kalkmış yorum yazanlara şerefsiz hain muamelesi yapıyorlar.madem sizler iyisiniz ks de sorcağına gidin eyleme ne yapıyorsanız yapın.

2|3
    7|2
  • Üzüntü içerisindeyiz.Soru cevaplamak sıkmış olabilir haklısın.Fakat insanın içi de rahat etmiyor ben cevaplamasam bile elim o sorulara gidiyor.Orada bişiler yaşanıyor ve ben burada soru cevaplıyorum.Üzülüyorum.

3|0
    0|1
    • Cevaplayanlara değil benim tepkim, klavyenin arkasından sövenlere :D

• Sövmek saçma,faydasız.Dua etseler bari,hıyarlar.:)

• Onlarda bir sürü işte :)) millete diyorlar da kendilerini görmüyorlar.

• İsteyen istediği gibi sorar rahatsız olan cevap vermek istemeyen vermez o kadar !

4|1
    3|6
  • gidemediğimizden susalım mı yani

8|2
    3|7
    • Her ilde yapılıyor artık bu. Çık dışarıya madem bu konuda öncü ol. Veya yarın sabah git yap desteğini amaç ne yani bu kadar?

• bence sen ortaya boş atıp tutturmaya çalışma kimin ne yaptığını bilmeyen zihniyete verilecek tek cevap s.çekmektir

• Aynen sana bir s. çekiyorum o halde.

• Burada boşuna konuşuyoruz haklısın.

2|2
    1|0
  • tabii ki destekliyorum ki, az önce girdim eve. provokasyon'nun kelime anlamını bile bilmeyen 3-5 cühela ve de desteklemeyenler susmasını bilse sapla saman ayrılacak da, neyse, neyse, neyse..

6|1
    1|5
    • not: Ataşehir..

Bu bir DİRENİŞ değildir

Bu bir DİRİLİŞTİR

• siyasal, bilimsel, yazınsal konularda tartışmalara girmiyorum. tarafımı belli eder, adam-akıllı izlerim.

• He öyle.

• Hak verdim

3|1
    10|4
    • Gülüm naber? :)))

• Fazla merak hastanelik ediyor artık :D

• Başına gelince anlar :D

• Uyumaya benim vicdanım el vermiyor !

3|0
    1|2
Yükleniyor...