Ne yapsam çıksam ayrı dert çıkmasam ya?

yarın şeyma ben, mert ve şeymanın sevgilisi mehmet hep beraber mehmetin doğum gününü kutluycaz .. Bu Mert benimle çıkmak istiyor fakat çıkamam yani Abi'm falan duyar ama bu cocuktan uzak kalmakta istemiyorum çok yakışıklııı.. Bu benden 6-7 yaş büyük peşinde çok kız var ve hepside çıkmak ister onunla fakat ben onunla çıkamayacağımı Mehmet'e söyledim olmaz dedim çocuk hala bana yazıyor ve benim istediğimde bu zaten ben onu yarın reddedersem soğuk davranırsan sinir olup daha çokpeşimden gelmez mi? Bu Kız niye reddetti lan beni? dığru mu yapıyprum ?Yorum ?

Güncellemeler:
Buluştuk bu bana senden hoşlanıyorum dedi bende çok büyüksün yani dedim aramızdaki yaş 9 bu arada hani sana ayak uydurandan senin takıldığın kızlar gibi değilim dedim biliyorum dedi o yüzden farklısın sen dedi sonra yine arkadaşların yanına gittik tabi Ebru diye bir kız geldi bunları arkadaşı kız hep mertle konuşuyor bira içiyorlar neymiş çık yakın arkadaşıymış ben baya bir surat yaptım Mehmet falan sordu hep niye sinirlisin diye mertte anladı kızdığımı ama görücek o n... Çıkar benimle .

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Yalnız sorunun başı matematik problemi gibi. :D "Bu Mert benimle çıkmak istiyor fakat çıkamam yani Abi'm falan duyar ama bu cocuktan uzak kalmakta istemiyorum çok yakışıklııı.." cümleye bakar mısın, olmaz ama yedekte dursun. Oğlana yazık be, sence duyguları ile oynamış olmaz mısın? :) Sen oğlana söyle açık açık sebebini, ben bu yüzden abimle papaz olamam kusura bakma de, o anlar zaten.

0|0
    0|0
    • Vazgeçeeeeer o zaman ... Peşimden koşsun yalvarsın istiyorum :(

• Evet kaybederim .. Belki benim olmaz ama bir başkasınında olmaz ..

• Neden egoistsin bu konuda, insanları bu şekilde kazanamazsın. Bırakta sende bulamadığını başkasında bulsun.

Erkekler Ne Diyor 11

• bende merak ettim bak yarın neticeyi yazarsın artık :)

saçmalık seviyorsan niye kıvrandırıyorsunki. dünyaya kaç kere geliceksin? içinden geliyorsa ve sende onu istiyorsan bence bu kadar işin şeyini çıkarma anladın sen onu derim ;)

0|0
    0|0
    • Yazarım:) olmaz burası küçük yer hemen herkes tanıyo birbirini duyulur yani dedikoducular

• Gizli saklı kutluycaz yarın zaten evde olsun diyorlar istemiyorum gitmem eve laf yapar biri öğrenir hem erkeklere güvenmem

• değil erkeklere kendine bile güvenme zaten ama dünyaya bir kere geldiğin gerçeğinide unutma. seviyorsan eğer bende bunda bir sakınca yok? hemen çocuğun kucağına atlayacak kendini teslim edecek değilsinya, çık gez dolaş konuş, birbirinizle ortak yanlar bulmaya çalış ve sonuca gitmeye çalış. sence bu senin için doğru kişimi?, isteklerini karşılayabiliyormu?, yeterince sana karşı İLGİLİ olabilecekmi? GÜVEN, GELECEK, İŞ, ...vs, vs.. ( ilişkiden ne istediğini anlayana kadar bu böyle devam kuzu)

• valla herşeyi yazmışsın şu mehmet in dogum paketini kutlayacagınız mekanın adresi eksik onuda yaz bakalım çocuk gerçekten yakışıklımı sen güzelmisin birbirinize yakışıyormusunuz yarın akşam yazalım öğren ne yapman gerektigini hee abinide saf dışı bırakırız bir müddet dilersen çocuk ile işi bitirene kadar ondan sonrası ver elini londra

0|0
    0|0
    • Yakışıklı bende güzelim ama peşimden koşsun ;(

• Nerimanda öyle biraz gıcık ama şadımanın gönlü açık bak baturcandanda uzak dur tam döttür kendisi

0|0
    0|0
  • dikkat et kardeşim bir erkeğin 6-7 yaş küçük birine yazması çok hoş olmayan durumlarla sonuçlanabilir .sen hoşlandığın için konduramazsın belki ama böyle çok şey duydum gördüm haberin olsun yine sen bilrsin

0|0
    0|0
    • Yaa şimdikiler 9 yaş küçüklerde çıkıyorlar ve ciddi takılıyorlar çok örnek var teşekkür ederim ama iyi biri

• yani ben diyeyim sonra ah vah deme benim yaşlarımda büyük ihtiaml dediğin kişi yaşıtlarımı ben daha iyi bilirim herhade diye dedim yine sen bilirsin

• Yok çıkmam zaten sağol :/

• Adamım çevresi serseriyse bırak o adamı. Sizleri anlayamıyorum yakışıklı bir erkeğin içine hayalinizdeki erkeği koyup yaşamaya çalışıyorsunuz ve yakışıklı okunca süt dökmüş kediye dönüyorsunuz

0|0
    0|0
    • Yahu zaten ondan Abi'm duyar diye şey ediyorum çıkmak istemiyorum yaaaa ama hoşlanıyorumda ;(

• Ilk defa bir erkek senden hoşlanıyorsa böyle hissedersin ya da benden büyük olan birisi bana aşık diye etrafından ayrılmasın istersin nede çok yakınına girsin. Senin yörüngende dönüp dursun olmaz bırak onu

• Haci tefeci kadinin parasini odemeyip saatini rehin mi verdin :-)

• 6-7 yaş mı 18 olsan 25 yaş iyi iyi sende artık kaç yaşındasın abin neden kızıyor ki

Seviyorsa istesin seni :D :D

0|0
    0|0
    • Ama Mert biraz arkadaş çevresi kötü serseriler

• Hm .Abine git söyle git doğruları anlat benim kardeşim böyle doğruları adam gibi zinaya günaha girmeden benden birşey saklamadan Adam gibi konuşursa tabi ki doğruyu buluruz ama sen bilirsin yine de ...

• okumadım :)

0|0
    0|0
  • Güncelleme ya :(

0|0
    0|0
  • çevresinde çok kız varsa çok fazla takmaz bence

0|0
    0|0
  • Senden gerçekten hoşlanıyorsa sen ne yaparsan yap bir süre seninle ilgilenir elbette. Ama bu alaka çok uzun zaman sürmez elbette.

Reddedilince bir zaman sonra başka birini bulur senin peşini de bırakır.

Ayrıca, çıkman sakıncalıysa (yani abin falan bunu duyunca kızacağını ya da karşı çıkacağını biliyorsan) elbette ki çıkmaman gerekir.

0|0
    0|0
  • Nane limon iciyorum; )

Ustmusum de biraz

Sende uzulme onunla cikmazsan benimle cikarsin hem abin de duymaz.; )))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• İçinden doğru geleni yap .

0|0
    0|0
  • çok karışık yazmışın

cok fazla heyecan yapmışsın sakin ol

0|0
    0|0
  • hem peşimde koşsun diyorsun hem abim duyar çıkamam diyorsun yaşın kaç bilmiyorum ama çocuk gibisin 6-7 yaş varmış aranızdan senden daha olgun galiba neyse onu söyle çocuga çocugun duygularını oyuncagına çevirme eger çıkmam istiyorsanızda güzel bir gün ortam olur doğum günü kutlamasında çıkmaya başlamanız güzel hatıra kalır bence boşuna koşturma peşine birde bakmışsın o etrafındaki kızlar koluna girmiş

0|0
    0|0
Yükleniyor...