Vücut geliştirmeye başladım?

bu konu hakkında bilgi sahibiyseniz bana yol gösterir nisiniz önerileriniz neler

0|0
2|9

En İyi Kız Görüşü

• Neyi bilmek istiyorsun?

0|0
    0|0
    • 2ay

yeni başlayan biri için ufak tavsiyeler
      ilk gittiğimde kaslarmın hepsi hamlıyor ertesi günüde gitmem doğru mudur

• 2ay

Ciddi diyorum, cogu hergün deli gibi yapar ama hic ilerleyemez cünkü kaslar calisirken sadece yirtilir büyümez, pause yapinca büyür... düsünki o yirtilan kaslarin arasindan boslugu dolduran yeni kaslar cikiyor bunuda ancak büyümesi icin zaman verirsen olur. Yoksa olmaz.

• 2ay

evet kopan tendonları onarıp yeni tendonlar eklenerek kas büyümesi sağlanır dinlenme ayarını iyi tutturmam gerekiyor

En İyi Erkek Görüşü

• Hergün çalışma. Kaslari antrenman ile sadece yirtarsin asil büyüme mevzusu dinlemede ve beslenmede. Hemen bir protein diyeti yap deli protein al yagdan uzak dur. Kardiyo programın olsun. Ne kadar agir ile calisabiliyorsan onla calis ağırlık cok tekrar sayisi az olmasi lazim buyumek icin buyuttukten sonra definasyona giricegin zaman az kiloyla cok tekrar yapicaksin parcalicaksin kasları. Eger beslenmen iyi degilse 3 4 aydan sonra supplement kullanman cok isine yaricaktir. Hareketleri yaparken yanlis yapmamaya dikkat et bu cok önemli internetden iyice araştır. Ve son olarak fazla su iç fazla uyu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bırakma en dogru yol

0|0
    0|0
    • 2ay

hahahhaha neden :D

• 2ay

Evet sabırlı olmanı tavsiye ederim iyi geceler

• 2ay

ilgin için teşekkür ederim iyi geceler

Erkekler Ne Diyor 8

• 4 temel kurala uyacaksın!!
    1 antrenman
    2 beslenme
    3 dinlenme
    4 süreklilik

0|0
    0|0
  • ilaç kullanma

0|0
    0|0
  • Neyi merak ediyosun sor bakalim :)

0|0
    0|0
    • 2ay

salondan çıktıktan sonra yeme içme işini nasıl yapayım en basitinden 1,80 boyum var 70 kiloyum birazda kilo almak istiyorum

• 2ay

gömlek giyince içinde dolu gözükmek istiyorum amacım çok kas değil zaten fit olayım göbek falan olmasın karın kasları biraz belli olsun yeter

• 2ay

Karin kaslari cok zor olusur ama sen zayifsin sende zorluk seviyesi cok zor degil orta olur

• bende başladım dostum, ne gıbı bır bılgı arıyorsun mesela

0|0
    0|0
    • 2ay

kendimi sakatlamadan aletlere alışmak istiyorum nasıl yapabilirim yeme içme uyku düzeni nasıl olur gidemediğim günleri nasıl telafi edebilirim ne kadar zamana fit olurum ne kadar zamana kaslar çıkmaya başlar :)

• 2ay

aynen 2 hafta sonra bırakanlardan olmak istemiyorum

• 2ay

Ins oyle olmucak

• ilk olarak kol ve kanatlarını güçlendir. Dips, barfiks ve deadlift favori hareketlerin olsun.

0|0
    0|0
    • 2ay

dediklerine hemen bakıyorum hocam bilmiyorum hareket adlarını :)

• 2ay

Sadece bu sporu yapma , Boks vs. bir sporla uğraş güç antrenmanları için ağırlık çalışırsın.

• 2ay

ben istiyorum ki kollarım biraz kalın olsun gömlek giyince içini doldurayım fit gözükeyim fazla kas yapmada falan gözüm yok

• ağrılarım var diye bırakma gerisi hallolur

0|0
    0|0
  • 1.5 yıl oldu benim de ama şişkoyken başlayınca yavaş oluyor işte

0|0
    0|0
  • Hadi hayırlısı bakalım

0|0
    0|0
Yükleniyor...