Hayatınızda yaptığınız en büyük hata ya da pişmanlık nedir?

Her insan mutlaka hayatının bir evresinde hata yapar. Başka bir deyişle hatasız kul yoktur hayatta. Peki yaptığınız en büyük hata ya da pişmanlık nedir?

1|0
9|14

En İyi Erkek Görüşü

• Belkilerimi keşfetmemin geç olması , çünkü keşkelerim zamanlarımı aldı benden.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• 2007 yılında yaptım en büyük hatamı yaptım birini çok sevdim ve hoşlandığımı söyledim o da cevap olarak olabilir cevabı verdi ama yanına gidemedim konuşamadım ve hoşlandığımı söyledikten sonra her gün kapımın önünden geçti apartman karşısındaki pastanede oturdu ve ben gördüm ve yanına gidemedim hem o zamanlarda en çok sevdiğim kişiyi kaybettim hem cesaretimi toplayıp konuşamadım o evlendi ben askere gittim ama hala benim duygularım değişmedi ona karşı hayatımdaki en büyük hatam bu oldu keşke olmasayďı o hata diyorum ama çok geç

0|0
    0|0
  • Okulu bırakmak .

0|0
    0|0
  • Bir Kadına '5 Yılı' Düzelecek umuduyla Heba Etmek...(ondan Çocuk Aldırmak) En Dogru Kararımda Onu Terk Etmekti!

0|0
    0|0
  • Hayatımda 1 kıza değer verdim bağlandım onu önemsedim ve 1 kişiye aşık oldum.en büyük hatam Aşık olmak.Küçükken salak mışım :)) kızlara değer veriyodum.Aklı olan sevgisini haketmicek biriye aşık olmaz.

0|0
    0|0
  • 9 yasindayken kediye tecavuz etmek uzereydim iyiki kacmayi basarmis :D yazacak cok sey var ama lanet olasica bagimllilik,yapan online oyunlar :@

0|0
    1|0
  • yok kolay kolay hata yapmam...

ufak maddiyatla ilgili hatalarım oldu ama kolaylıkla atlatmasını bildim..

0|0
    0|0
  • yanlış bölüm seçmek, ve bir yanlış yetmezmiş gibi o bölümü 2 sınıfta bırakıp ikinci büyük yanlışı da yapmak

0|0
    0|0
  • ask evliligi yapmakti zitliklari gormeden zaten bitti

0|0
    0|0
  • insanlara güvenmek !

1|0
    0|0
  • evlilik

1|0
    0|0
  • evlenecegimi dusundugum o zamanki sevgilim için bursu redetmemdir. Yas 22 idi dogaldır herhalde.

0|0
    0|0
  • stratımı satmak

0|0
    0|0
  • yanlış kişi ile şantaj yolu ile evlenmekti

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Çocukluğumda yaşadığım bir korkunun hayatımı işgal etmesine izin vermemdi.

Bir gün bedelini çok acı yaşadım, gördüm diyim daha doğrusu.

1|0
    0|0
  • hatalar ve acılar beni olgunlaştırdı.pişman değilim.

1|0
    0|0
  • o telefona cevap vermek hayatımda yaptıgım ve geri döndüremeyecegim en büyük hataydı

0|0
    0|0
  • hiç yok çok şükür

1|0
    0|0
  • pişman degılım ama bırçok hatalarım var hepsınınde arkasındayım yıne olsa yıne yapmam ama yıne ozamanı yasasam yıne yaparım

0|0
    0|0
  • İlk aşkım... Onunla sevgili olmam kesinlikle hataydı. Psikolojim 3 yıl süreyle hata verdi be !

0|0
    0|0
  • hatalar insanlar için ve bende insanım hatalarım varım. Yani pişman değilim

1|0
    0|0
  • onu tanımıcaktım :(((

0|0
    0|0
  • o bodrum tatiline gitmek:(

0|0
    0|0
Yükleniyor...