Siz olsaydınız ne yapardınız ?

size birşey sormak istiyorum eski sevgilimle herşeyi yaşadım ve bundan zerre kadar pişman değilim ve eski sevgilimle ayrılık şimdi siz olsaydınız nasıl davranırdınız yerimde olsaydınız?

( hala seviyor beni yarı yolda bırakmadı ama ayrıldık )

İlk degildi ama herşeyi onunla yaşadım cinsellik dahil

Güncellemeler:
neden yaptın derseniz yemin etmiştik hiç ayrılmıyacaktık ( and içmiştik )

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• artk bakıre degılsın madem bırakmayın ıpın ucunu ılerde senı kullanan cook olacak sevgılın oldu dıyelım ben buna vuruyum nasıl olsa kızda degıl sonra ayrılırım dıycek bunu yapan cok arkadasım var ve sevdıgı oglanla yatıp ayrıldıktan sonra adı o*ya cıkan sonra da ıntıar eden tanıdıgımda var

0|0
    0|0
    • seven o oluyorsa yapacak birşey yok

• birisiyle evlendin ve eşin öldü kötü mü oluyorsun bu durumda? ne insanlar var anlamıyorum! Eşi öldükten sonra bile ona sadık kalanlar vardır ama sizin gibilerin bunu anlamassı oldukça zor

• sen evlımısın mal ! ona dul dıyorlar bılıp bılmeden konusma madem cok bılıyon ne dıye soruyosun burda amacın ne amk .

Erkekler Ne Diyor 6

• ya o yemınlerın pek bağlıyıcılıgı olmuyor ne yazıkkı..pişman degılsen artık onune bak ve eskıyı kurcalama daha fazla

0|0
    0|0
  • Andlar, yeminler.. Boş iş bunlar. Pişman değilsen sorun yok.

0|0
    0|0
  • sizinkisi naz barışırın uzatmayın

0|0
    0|0
  • Zamana bırak canım. Takma kafana. Bikaç ay zaman geçsin herşey yoluna girer :)

0|0
    0|0
  • seviyorsan git manyakmısın laa :D ergen

0|0
    0|0
    • şaka yapmıyorum

• napalım sevince insan pişman olmuyor ve bence yanlış düşünüyorsun

• yavru ceylanım minik kuşum o zaman sen o eskı sevgilinle fuckbody olabilirsin ki ?

• ilk ona mı verdin ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...