Bütün türkiye sokaklarda siz neden hala burdasınız? Biz neden hala burdayız?!

ben biber gazlarına kafa atmaya gidiyorum ! duyarlı vatandaşların yollara çıkacağına da inanıyorum !

0|0
9|9

En İyi Kız Görüşü

• şuan taksime gitmeyi o kadar çok isterdim ki.! ailem izin verse..

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• İstanbulda değilim ve olsaydımda Taksime gitmezdim.İster kızın ister kızmayın.İster eksileyin ister ekişlemeyin.Gitmezdim.İnsanların kavgaları beni artık ilgilendirmiyor.İdeallerim için savaştığım dönemler artık bitti.Ben insanlığa güvencimi çoktan yitirdim.Şimdi sadece yaşıyorum ve ileride öleceğimi biliyorum.Bu kavgalar tartışmalar hep boşuna.Hayırlısı

2|1
    1|1
  • gitsende içeri giremezsin ama birçok kişi brçok yerde toplanmış durumda zaten.

0|1
    0|0
  • Ortalık provokasyon kokuyor ondan gitmiyorum.

3|2
    0|2
  • yarın akacağız yoldaşlarla .

0|1
    1|0
  • Sağlık problemlerim olmasa babamı alır taksime giderim. Yapabildiğim sadece internetten takip etmek.

0|1
    1|0
  • Ankara'dayım gidebilme imkanım olsa Taksim'e uçarım ama Kızılay'a gidiyoruz anca

1|1
    1|0
    • bende istanbulda değilim keşke orada olabilseydim ama burdan da elimden geleni yapıyorum

• sen nıye hala burda soru yazcam dıye ugrasıyorsan ,ondan işte

1|1
    0|1
  • İlk iş günümdü bugün. Gözüm kndimden başkasını görmedi inan ki. Yalan yok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• ben yaklaşık bir saat oldu sanırım ya da biraz daha fazla geldim eve şu an omuzumda sorun var ama yatarım kalkarım geçer :) yarın nöbete devam

1|2
    0|0
  • Olay yakında tüm şehirlere yayılır bence. Ankaraya gelsinde bizde katılır bir Ne mutlu Türküm diyene deriz arada.

0|1
    1|0
  • Ben yarın orda olacağım.

0|2
    1|0
  • italyan hastanesi pek çok bar cafe yaralıları topluyor tedevileri yapılıyor o* dediğimiz kadınlar travesti diye ezdiğimiz insanlar şu an limon ve su dağıtıyor yaralıları evlerine alıyor hala mı provokatörlerin işi

0|0
    1|0
  • link

ben de desteğe geldim beyler :(

1|0
    3|3
  • malesef sosyal olarak destek oluyorum

0|0
    0|0
  • Adamlarda salaktı taksimdekiler dışarıya çıkamıyor sen nasıl içeri giricen?

0|0
    0|0
  • siz dewam edin.. ülke benim değil artık

1|0
    0|0
  • Hakkatten ortalık fena olay Taksimi aştı

2|0
    0|0
    • olay türkiye sınırları içerisinde bile değil artık ! yazık keşke bu duruma düşmeseydik ama malesef düştük bize de yapmamız gerekeni yapmk düşer bu durumda ..

Yükleniyor...