Ebru Şallı Pilates Cd'lerinden hangilerini önerirsiniz?

Bacak ve basen bölgem çok kalın Belim ise çok ince bunun için spor yapmak istiyorum. İnternetten baktım pek birşey bulamadım. Bacak ve basen inceltme için hangi cdyi almalıyım? Fikirlerinize ihtiyacım var... Tavsiyeleriniz, önerilerinizi nedir?

Güncellemeler:
2ay Callenetics Egzersizini yapan var mı aramızda?

2|0
15|8

En İyi Erkek Görüşü

• Sana bir program onerebilrim adi p90x tum vucudunu sekle sokacak bri program

0|0
    0|0
    • 2ay

You tubeden baksam çıkar mı?

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle 3k yapmalısin ben 1 ay bıyunca her gün 3k plates yaptım bir ayda 7 kilo verdim her yerim sıkılasti mükemmel oldum ayni zamanda karatay diyeti yaptım az az sik sik asla yeme ve günde bir saat yürüyüş yaptım. Simdi platesi haftada üçe ya da dörde dusurdum her gün de yürüyorum kesinlikle tavsiye ederi

1|0
    0|0
    • 2ay

3k nedir?

• 2ay

Bunu yazana kadar 3k plates yazsaydin keske

Erkekler Ne Diyor 7

• Neden fitness a gitmiyorsun

1|0
    0|0
    • 2ay

Zaman kaybı yol mesafesi vs. Bana göre değil.

• 2ay

O zaman sana net bir tavsiye vereyim. Dambil al dambil la milyon çeşit çalışma şekli var bacak için kol için göğüs için sırt için vs. Dambil la hersey yapılabilir. Kalça eritmek için dahi kullanirsin. İnternetten izleyip uygulayabilirsin

• yürüyüş yap

1|0
    0|0
  • ebru şallı babanne oldu

1|0
    1|1
  • Platesi boşver sen gel fizyoterapiste git sana doğru düzgün spor planı çıkartsın sonra lumbal henriler ya da servical henriler oluşmasın...(1 senesi kalmış fizyoterapist olarak yazıyorum)

0|0
    0|0
  • Çok güzel kadın <3

0|0
    0|0
  • O cdleri beğenmedim ben

0|0
    0|0
  • Cd devri yok artık ama egzersizler bile yeterli olacaktır diye düşünüyorum

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Youtube da var ebru şallı 2 haftada 2 beden videosunun kısaltılmış bacak hareketleri videosu var onu yapabilirsin ama ebru şallı çok verdirmiyor onun yerine nancy marmorat slim with var onun bacak hareketleri tarafını yapabilirsin kol karın bacak diye gidiyor sen bacak tarafına alırsın işte 😀☺️

1|0
    0|0
    • 2ay

Tanımıyorum kim onlar. Kol olabilir aslında :)

• 2ay

İnşallah

• 2ay

Buna ben de bakıcam teşekkürler :)

• Al veeeer. Ceeeeeek birrrraaaaak 😂 sinir bozucu

1|0
    1|0
  • 2 haftada 2 bedeni öneririm ama daha önce hiç egzersiz yapmayan biriysen zorlanırsın. Hatta 3gün zar zor hareket edersin ama inanılmaz farkettiriyor

0|0
    0|0
  • 2haftada 2beden

0|0
    0|0
  • Cd deb ziyade internetteki videolari sirasiyla yaparsaniz basitten zora dogru daha faydali ben de cok ise yaramisti simdi biraktim

0|0
    0|0
  • Ebru salliyi onermiyorum canim bir çok hareketi yanlis yapiyor. Fotografina bacak inceltme shopu yapan insan kendisi

0|0
    0|0
  • 15 günde bacak inceltme cdsi vardı bir tane

0|0
    0|0
    • 2ay

Faydası oldu mu?

• 2ay

Ne kadar zamanda etkisini gördün.

• 2ay

Bana gerek yok da arkadaşlarım kullandı elden ele gezdi adı üstünde 15 günde 2 beden incelme şeyi vardı

• hepsi hikaye bosver onlari bir fitness salonuna git

0|0
    0|0
  • Hiçbirini önermem çünkü bilmiyorum :D

0|0
    0|0
  • YouTubeda hepsi var ne para koycan

0|0
    0|0
  • ilk cıkardıgı iyi

0|0
    0|0
  • Ban da da soyle bulursan

0|0
    0|0
  • Nike Training Club indir telefona hangi bölgende zayıflama istiyorsan ona göre hareketler yapıyorsun videolarla

1|0
    0|0
  • Valla ben yapiyorum yapiyorumda faydasini göremiyorum malesef:/

0|0
    0|0
    • 2ay

Yapmayalım mı şimdi?

• 2ay

Valla ne bileyim:D bence sen yinede dene bakalim nolcak

• 2ay

Ben gördüm çok da inceldim

Yükleniyor...