Oyuncuların fazla çalışıyoruz isyanını nasıl karşılıyorsunuz?

6 senedir tatile çıkmadan haftanın 6 günü günde en az 8 saat ayakta çalışıyorum. haftada 1 gün dinleniyorum. eğer biri tükendim diyecekse benim gibi adamların demesi gerekli ama demeyip çalışıyoruz . ayda neredyse bir fabrikanın karı kadar para kazanan insanların tükendim demeye hakkı var mısizce,düzeyli yorumlarınızı bekliyorum

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Gazeteci: "Takım yorgun muydu?"

Mourinho: "Yorgun? Günde 15 saat çalışıp ayda birkaç yüz euro kazanıp evine dönen baba yorgun olur. Biz değil"

0|4
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• diziye göre değişiyor sanırım.dinle sevgili dizisi oyuncularıda sadece eve gidip duş alıp tekrar sete gelecek kadar boş vekitleri olduğunu söylemişti.

0|0
    0|0
    • ya şimdi set çalışanlarının da hepsi bir değil. pastayı götürenlerin söylenme hakkı olmadığını düşünüyorum. Allahtan reva mı yani haftada 30-40000 kaldıran birinin yoruluyoruz demesi. haa sette çalışır adam 1500 lira maaşla gece gündüz,bu adama hak veririm tükeniyorlar diye.

• o konuda haklısın bir şey diyemem.tüm işi arka plandaki yapıyor

• Meryem Uzerli geçenlerde böyle yaptı ve gitti diziden öyle görünüyor. Haklı olabilirler bilmiyoruz biz sadece ekrandan o şaşalı hayatlarını izliyoruz ama çalışma şartları harbi zor oyuncuların. o kadar saat çekimlerle uğraşcak setle uğraşcak harika çekilmediyse sahne tekrar çekilcek cidden zor...

ama yine de ben oyuncu olsaydım ve o kadar para kazanıyor olsaydım, isyan etmeye cürret eder miydim, bilemiyorum...

0|0
    0|0
    • nebahat çehre, m.yüzyılda diyor ki en geç 8 de çekim bitiyor.özel oda,özel araç,üstüne haftalık yüklü miktar para,üstüne üstlük bu insan bir oyuncu yani sırtında taş taşımıyor. ne kadar zor olabilir şartları

• Daha fazla para kazanınca beden daha az yorulmuyor.

0|0
    0|0
  • şikayet ediyorlar ama okadar para kazanıp üstüne şöhret yapıp rahat hayat sürüyorlar

birazda şımarıklık olduğunu düşünüyorum

çoğusu okul için kafa patlatmamış kolay yoldan para kazanyor bence

0|0
    0|0
    • aynen dediğin gibi,şımarıklık baka bişey değil. çok gzl özetlemişsin

• sağol teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 3

• Oyunculara rahatlık batıyor, işlerinde sürekliliği yakalayamayanların devletden yardım almak için çırpınışları diyorum.

0|0
    0|0
  • hocam adamlar bazen 2 günde 42-43 saat çalışıyor ne diyonsen.E aldıkları para seninkinin yüzlerce katıdır belki ama konu çalışma saatiyse haklılar.Konu para ve saat orantısızlığı ise sen haklısın

0|0
    0|0
    • nebahat çehrenin muhteşem yüzyılın çalışma saatlleriyle ilgili söylediklerini duydunmu?

• çok erken saatte gidip gece yarısı evlerine döndükleri ile ilgili genel bir kanı var ama neyse banane ya hiç üzülemiycem onlara şimdi.İnsanları sömürdüklerine saysınlar.gece 1 de dizi mi devam eder ulan

• yok kardeşim ya,kadın diyor ki engeç 8 de çekim bitiyor,özel şoför,otel masrafları,sette bir dediği iki edilmiyor,buna rağmen tükendim ben diyor.

• hele bisiktirsinler kıvanç çıkmış çok çalışıyorum günde 8-9 saat diyo bölüm başı 40bin tl alırken itiraz etmiyo ama pezo

0|0
    0|0
    • bende işte bu duruma kızıyorum arkadaş,bölümbaşı 40000 alanının sırtında taş taşısa bile söylenmeye hakkı yoktur bence.

Yükleniyor...